09.08.2015. 22:30
Anglijas futbola premjerlīgas kluba Londonas «Arsenal» vārtsarga Petera Čeha kļūdu dēļ londonieši svētdien cieta zaudējumu pirmajā čempionāta spēlē.

«Arsenal» savā laukumā ar 0:2 (0:1) piekāpās Vesthemas «United» futbolistiem.

Mača 43.minūtē, kad «United» izpildīja standartsituāciju, Čehs pārdroši izgāja no vārtiem, kas senegāliešu pussargam Čeiko Koujatem ļāva izvirzīt viesus vadība.

Savukārt pēc 14 minūtēm, jau otrajā puslaikā, «United» uzbrucējs Mauro Zarate izpildīja tālsitienu, tikmēr Čehs sākotnēji neuzminēja bumbas lidojumu. Kad vārtsargs attapās, bumba jau lidoja vārtos, un viesi panāca 2:0.

Vēl vienā premjerlīgas mačā Ņūkāslas «United» svētdien savā laukumā nospēlēja neizšķirti 2:2 (1:1) ar «Southampton» futbolistiem.

Savukārt «Liverpool» vien četras minūtes pirms pamatlaika beigām viesos izrāva uzvaru 1:0 (0:0) pret Stokas «City».

Uzvaras vārtus Liverpūles vienības labā guva brazīliešu pussargs Felipe Kutinjo.

Premjerlīgas čempione Londonas «Chelsea» jau pirmajā kārtā zaudēja punktus, nospēlējot neizšķirti 2:2 ar Svonsī «City» vienību.

«Chelsea» aizvadītajā sezonā izcīnīja savu piekto premjerlīgas čempionu titulu, bet «Arsenal» kopvērtējumā ierindojās trešajā vietā.