01.12.2013. 20:50
Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) kluba Klīvlendas "Cavaliers" galvenais treneris Maiks Brauns atzinis, ka mēģinās aizvadītajā vasarā ar pirmo numuru draftēto Entoniju Benetu, kuram debija NBA sākusies katastrofāli, iespēlēt trešā numura pozīcijā.

"Cavs" uzreiz pēc drafta lika noprast, ka Entoniju Benetu ilgtermiņā redz kā trešo numuru, taču pirmajā sezonā basketbolists spēlēs tikai kā ceturtais numurs, lai atvieglotu spēlētāja pielāgošanos NBA līmenim. Izskatās, ka tas nav devis rezultātu, gluži pretēji - 203 centimetrus garais un 117 kilogramus smagais Benets, kurš vasarā kļuva par pirmo kanādieti, kas draftēts ar pirmo numuru, debijas sezonu sācis ar vidēji 13 mačos gūtiem 2,2 punktiem un izcīnītām 2,6 atlēkušajām bumbām. Turklāt 20 gadus vecais Benets spēlējis vien 11,4 minūtes.

Meklējot risinājumus Beneta talanta atklāšanai laukumā, "Cavaliers" galvenais treneris Maiks Brauns nonācis pie slēdziena, ka uzbrucēju jāiemēģina trešā numura pozīcijā, lai gan vidusskolā un koledžā Benets spēlējis tikai ceturtā un pat piektā numura pozīcijās.

"Sākuma pieciniekā. Vēl trakāk, sākuma pieciniekā kā vieglais uzbrucējs, pozīcijā, kurā viņš dzīves laikā pat treniņos bijis ārkārtīgi reti," Brauna nodomu saviem vārdiem raksta "The Akron Beacon Journal". "Ko gan šobrīd "Cavs" var zaudēt? Vēl vienu spēli? Maiks Brauns teica, ka apsvēris šādu ideju."Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties