16.11.2014. 10:25
Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) ietvaros šonakt tika aizvadītas 10 spēles. Vienā no tām Klīvlendas "Cavaliers" savā laukumā ar 127:94 uzvarēja Atlantas "Hawks".

Ceļu uz uzvaru pār "Hawks" Lebrons Džeimss un Klīvlendas "Cavaliers" sāka bruģēt jau no pirmajām minūtēm. Pirmajā ceturtdaļā mājinieki iemeta deviņus tālmetienus no deviņiem, sasniedzot jaunu NBA rekordu un iegūstot 16 punktu pārsvaru (41:25).

Otrās ceturtdaļas sākumā Klīvlendas basketbolisti pievienoja vēl divus precīzus tālmetienus, tādējādi iemetot jau 11 trejačus no 11. Kopumā visā spēlē "Cavaliers" realizēja 19 tālmetienus (no 31) un uzvarēja ar 127:94. "Hawks" atbildēja ar trim precīziem metieniem no tālākās distances (no 22 mēģinājumiem).

"Cavaliers" līderis Džeimss šonakt guva 32 punktus (2p. – 9/15, 3p. – 4/5, 1p. – 2/4), kā arī izcēlās ar sešām atlēkušajām bumbām un septiņām rezultatīvām piespēlēm. 20 punktus un piecas piespēles pievienoja Kairijs Ērvings. "Cavaliers" tā bija ceturtā uzvara pēc kārtas.