04.11.2015. 07:10
Latvijas futbola izlases pussarga Aleksandra Cauņas pārstāvētā Krievijas komanda Maskavas CSKA otrdien nenoturēja neizšķirtu UEFA Čempionu līgas apakšgrupu turnīra ceturtās kārtas spēlē, ar rezultātu 0:1 (0:0) viesos piekāpjoties Anglijas premjerlīgas grandam Mančestras «United».

• Cauņa nāk laukumā 87.minūtē; CSKA nospēlē neizšķirti ar Mančestras «United» 2015. g. 22. oktobris

Kaut visu maču Mančestras futbolistiem bija ļoti izteikts pārsvars, viņiem izdevās gūt tikai vienus vārtus, kad 79.minūtē izcēlās Veins Rūnijs.

Kaut Cauņa bija devies ar CSKA komandu uz Angliju, viņš duelī palika ārpus pieteikuma.

Zīmīgi, ka Mančestras «United» komanda nebija guvusi vārtus trijos mačos visos turnīros pēc kārtas, bet CSKA vārtsargs Igors Akinfejevs UEFA Čempionu līgas mačus nav noslēdzis «sausā» kopš 2006.gada.

Pirms divām nedēļām notikušajā iepriekšējās kārtas cīņā Maskavā komandas nospēlēja neizšķirti 1:1, bet Cauņa nāca laukumā uz maiņu dueļa 87.minūtē. Šis bija Latvijas izlases pussarga pirmais mačs šīs sezonas UEFA Čempionu līgas turnīrā.

Krievijas premjerlīgā CSKA šosezon cīnās bez zaudējumiem, tiekot pie 11 uzvarām un trim neizšķirtiem, kas dod pirmo vietu kopvērtējumā. Iepriekšējo spēli maskavieši aizvadīja sestdien, kad Krievijas premjerlīgas mačā savā laukumā ar 2:0 uzveica «Ufa» vienību. Cauņa arī šai spēlei nebija pieteikts.

Tikmēr «United» iepriekšējos divus mačus premjerlīgā nospēlējusi neizšķirti 0:0, ar 21 punktu 11 spēlēs ieņemot ceturto vietu kopvērtējumā. Savukārt Anglijas Līgas kausa astotdaļfinālā viņi pirms nedēļas pēcspēles sitienu sērijā piekāpās otrās spēcīgākās līgas jeb «Championship» komandai «Middlesbrough».

Otrā B apakšgrupas mačā otrdien Nīderlandes vienība Eindhovenas PSV savā laukumā ar 2:0 (0:0) pārspēja Vācijas vicečempioni «VfL Wolfsburg». Pa vieniem vārtiem otrajā puslaikā iesita Jirgens Lokadija Luks De Jongs

Iepriekšējā duelī ar 2:0 pārāki bija Volfsburgas vienības futbolisti.

UEFA Čempionu līgas B apakšgrupā pēc četrām kārtām situācija izveidojusies aizraujoša - līdere ar septiņiem punktiem ir Mančestras «United», kurai ar sešiem punktiem seko «VfL Wolfsburg» un PSV, bet četrus punktus iekrājusi CSKA.

Grupu turnīrā, kas risināsies līdz 9.decembrim, 32 komandas salozētas astoņās apakšgrupās. Pēc divu apļu sacensībām katras grupas divas spēcīgākās vienības iekļūs astotdaļfinālā, bet trešajā vietā palikušās komandas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgā.

Čempionu līgas fināls nākamā gada 28.maijā norisināsies «San Siro» stadionā Milānā.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]