28.07.2015. 22:03
Latvijas futbola izlases pussarga Aleksandra Cauņas pārstāvētā Krievijas komanda Maskavas CSKA otrdien divreiz nenoturēja pārsvaru trešās UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas kārtas pirmajā cīņā, kurš noslēdzās neizšķirti.

Maskavas CSKA pirmajā mačā savā laukumā spēkojās ar titulēto Čehijas vienību Prāgas «Sparta». Mačs starp šīm komandām noslēdzās neizšķirti 2:2 (1:1).

Spēles rezultātu 14.minūtē atklāja Alans Dzagojevs, kurš CSKA vienību izvirzīja vadībā ar 1:0. Tiesa, jau minūti vēlāk viesu komanda panāca neizšķirtu 1:1, kad vārtus guva nigērietis Kehinde Fatai.

Otrā puslaika sākumā 2:1 CSKA labā panāca serbu pussargs Zorans Tošičs, taču jau pēc četrām minūtēm neizšķirtu 2:2 atkal panāca viesu komandā spēlējošais čehs Ladislavs Krejči.

Latvijas pussargs šajā mačā laukumā nedevās, lai gan pieteikts spēlei bija.

Zīmīgi, ka komandas vārtsargs Igors Akinfejevs ielaida vismaz vienus vārtus jau 28.Čempionu līgas spēlē pēc kārtas. Neveiksmīgais vārtsarga sniegums turpinās jau kopš 2006./07.gada sezonas.

Šo sezonu CSKA iesāka ar diviem panākumiem Krievijas čempionātā. Cauņa pirmajā mačā laukumā nedevās, bet otrajā duelī iesaistījās spēlē pēdējās četrās pamatlaika minūtēs. Zīmīgi, ka mača kompensācijas laikā Latvijas futbolists tomēr paspēja pārkāpt noteikumus un nopelnīt dzelteno kartīti.

Cauņam iepriekšējā sezona beidzās priekšlaicīgi, jo viņš bija guvis kreisās potītes traumu, kas izrādījās gana nopietna. Aizvadītajā sezonā Krievijas čempionātā Latvijas futbolists kopā aizvadīja piecas spēles, kurās kopējais laiks bija 85 minūtes, kas nav pat viens pilns mačs. To laikā Latvijas futbolists ne ar ko ievērības cienīgu neizcēlās. Tāpat pussargs vienreiz piedalījās Krievijas kausa izcīņas mačā, bet divreiz izgāja laukumā UEFA Čempionu līgas cīņās.

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430