28.07.2012. 20:33
Ar rezultatīvu piespēli Krievijas premjerlīgas čempionāta jaunās sezonas otrajā spēlē sestdien izcēlās pagājušā gada labākais Latvijas futbolists Aleksandrs Cauņa, tomēr tas nepalīdzēja viņa pārstāvētajai Maskavas CSKA komandai izcīnīt uzvaru.

Aizvadītajā mačā CSKA ar rezultātu 1:3 (1:3) izbraukumā piekāpās Permas «Amkar» vienībai.

Cauņa spēli uzsāka savas komandas sākumsastāvā, bet 73.minūtē viņu nomainīja čīliešu pussargs Marks Gonsaless. Mača 13.minūtē Keisuke Honda vienīgos vārtus CSKA labā guva tieši pēc Cauņas piespēles.

Tikmēr «Amkar» labā divus vārtus guva Aleksejs Rebko, bet vienreiz precīzi sita Ņikita Burmistrovs.

Zīmīgi, ka «Amkar» futbolisti CSKA komandu pievieca pirmo reizi Krievijas čempionātu vēsturē.

Reklāma Jaunās Krievijas premjerlīgas sezonas pirmajā mačā CSKA ar 1:0 savā laukumā pārspēja «Rostov» komandu. Arī šajā spēlē Cauņa izcēlās ar rezultatīvu piespēli.

CSKA ļoti neveiksmīgi aizvadīja pagājušās sezonas Krievijas čempionāta trešo apli un pēdējā kārtā zaudēja kopvērtējuma otro vietu, kas līdz ar to vienībai šosezon liegs startēt UEFA Čempionu līgā.

Cauņa pagājušā gada vasarā noslēdza līgumu ar CSKA komandu uz pieciem gadiem.

Aizvadītās sezonas Krievijas premjerlīgas čempionāts ilga pusotru gadu, jo no šīs sezonas valstī ieviesta rudens-pavasara izspēles kārtība.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga