15.03.2012. 00:14
UEFA Čempionu līgas turnīrā otrdienas vakarā Madridē un Londonā tika aizvadītas pēdējās divas astotdaļfinālu atbildes spēles.

Latvijas izlases futbolista Aleksandra Cauņas pārstāvētā Maskavas CSKA komanda viesos ar 1:4 zaudēja Madrides «Real», divu spēļu summā piekāpjoties ar 2:5, bet Cauņa laukumā neizgāja, lai gan mačam bija pieteikts.

Spēles 26. minūtē argentīniešu uzbrucējs Gonsalo Igvains atklāja mača rezultātu, bet 55. minūtē Krištianu Ronaldu dubultoja laukuma saimnieku pārsvaru. «Real» franču uzbrucējs Karims Benzemā 70. minūtē guva trešos vārtus, tomēr pēc septiņām minūtēm CSKA serbu pussargs Zorans Tošičs samazināja rezultāta starpību. Punktu mačam pielika Ronaldu, kurš kompensācijas laika ceturtajā minūtē guva savus otros vārtus šajā spēlē.

Tikmēr Londonas «Chelsea» savā laukumā pamatlaikā ar 3:1 pieveica Itālijas klubu «SSC Napoli», tādejādi divu spēļu summā rezultāts bija neizšķirts 4-4. bet papildlaikā vietu turnīra ceturtdaļfinālā nodrošināja «Chelsea» futbolisti.

Spēles 28. minūtē Didjē Drogbā izvirzīja mājiniekus vadībā, bet otrā puslaika pašā sākumā Džons Terijs panāca 2:0 «Chelsea» labā. Pēc astoņām minūtēm Gekhans Inlers samazināja rezultāta starpību, bet 75. minūtē Frenks Lampards ar 11 metru soda sitienu atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Pirmā papildlaika pēdējā minūtē «Chelsea» komandas labā uzvaras vārtus guva serbu aizsargs Braņislavs Ivanovičs - 4:1.

Atgādinām, ka otrdienas vakarā ceturtdaļfinālā iekļuva Minhenes «Bayern» un Marseļas «Olympique», bet jau pagājušajā nedēļā vietu turnīra ceturtdaļfinālā nodrošināja «AC Milan», Lisabonas «Benfica», «FC Barcelona» un Nikozijas APOEL.

Čempionu līgas ceturtdaļfināla un pusfināla pāru izloze notiks jau šo piektdien Šveices pilsētā Nionā.

Tweet

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]