30.08.2013. 21:38
Šovakar spēles aizvadījuši vairāku Latvijas futbolistu pārstāvētie ārzemju klubi. Krievijas Premjerlīgā Maskavas CSKA ar 2:1 uzvarēja Permas "Amkar", bet Aleksandrs Cauņa un Vladimirs Kamešs devās uz maiņu. Tikmēr Polijas Ekstraklasē debitēja vārtsargs Pāvels Šteinbors.

Krievijas Premjerlīgas līdere Maskavas CSKA savā laukumā uzņēma Permas "Amkar". Abi Latvijas izlases pussargi laukumā devās kā savu komandu trešās maiņas. Vladimirs Kamešs 62.minūtē pie rezultāta 1:1 nomainīja bulgāru Georgiju Pejevu, kurš pirmajā minūtē atklāja rezultātu. Savukārt Aleksandrs Cauņa jau pie rezultāta 2:1 86.minūtē devās japāņa Keisukes Hondas vietā. Uzvaras vārtus CSKA labā 77.minūtē guva Ahmeds Musa.

Cauņam pēc savainojuma izārstēšanas tā bija otrā spēle šosezon, savukārt Kamešs Premjerlīgas jaunajā sezonā aizvadīja piekto maču. Ne Cauņa, ne Kamešs šosezon vēl nav izgājuši komandas pamatsastāvā. CSKA ar 17 punktiem septiņās spēlēs turnīra tabulā ieņem pirmo vietu, bet "Amkar", kas pārtrauca trīs nezaudētu spēļu sēriju, ar deviņiem punktiem ir sestajā pozīcijā.

Tikmēr Polijas Ekstraklasē debitēja Pāvels Šteinbors. Līdzšinējais pamatvārtsargs Norberts Vitkovskis, kura kļūda pagājušas spēles izskaņā maksāja divus punktus (2:2), šoreiz palika rezervē. "Gornik" izbraukumā spēlēja neizšķirti 1:1 ar Gdaņskas "Lechia", un abas komandas ar 12 punktiem sešās spēlēs šobrīd atrodas Ekstraklases vadībā. Šteinbors vienu maču jau bija aizvadījis Polijas kausa izcīņā, kad palīdzēja ar 2:0 pieveikt pēc spēka 2.līgas vienību GKS.

Joprojām laukumā netika Latvijas izlases uzbrucējs Deniss Rakels, kurš trešo reizi šosezon iekļuva spēles pieteikumā un vēlreiz palika rezervē. Viņa pārstāvētā Ļubinas "Zaglebie" viesos ar 2:0 apspēlēja Hožuvas "Ruch" un svinēja pirmo uzvaru šosezon. "Zaglebie" ar pieciem punktiem sešos mačos 16 komandu konkurencē ieņem 13.vietu.

Izmantotie resursi:Чемпионат.com: новости спорта - Чемпионат.comEkstraklasa, piłka nożna, relacje live, wyniki...