06.04.2013. 15:17

Aleksandra Cauņas pārstāvētais Maskavas CSKA šodien izcīnījis vēl vienu uzvaru Krievijas Premjerlīgā, ar 2:0 pārspējot "Volga". Latvijas futbolists laukumā devās uz maiņu 62. minūtē, darbojoties malējā pussarga pozīcijā.

Armijnieki 23. kārtā uzņēma 13. vietā esošo "Volga". Lai arī komandas turnīra tabulā šķīra bezdibenis, līdz pat 30. minūtei CSKA pie viesu vārtiem neizveidoja praktiski neko. Kā jau tādās spēlēs mēdz notikt, visu izšķīra standartsituācijas. 31. minūtē Rasmusa Elma soda sitienu vārtsargs atsita, bet pirmais pie bumbas piesteidzās Alans Dzagojevs, neviena netraucēts gūstot vārtus. Jau pēc četrām minūtēm lidzīgā stilā iesita Vāgners Lavs - vārtsargs Dumbijas sitienu ar galvu pārvirzīja uz vārtu pārliktni, bet apaļais priekšmets atleca tieši pie Lava. Vēl pēc kārtējās standartsituācijas izspēles Zorans Tošičs trāpīja arī pa stabu.

Otrajā puslaikā spēle nomierinājās, bet iespējas palielināt pārsvaru mājiniekiem vienalga radās. Pēc Lava piespēles Dumbija nerealizēja izgājienu viens pret vienu, bet vēl vienā epizodēvviņš varēja izcelties pēc uz maiņu uznākušā Cauņas centrējuma, bet sita neprecīzi. Vērts pieminēt, ka pašās spēles beigās Lavs nopelnīja divus muļķīgus brīdinājumus, tādēļ būs spiests izlaist nākamo maču.

Aleksandrs Cauņa nāca laukumā uz maiņu 62. minūtē, nomainot Dzagojevu labajā malā. Vienreiz pēc viņa piespēles izcelties varēja Dumbija. Septiņas kārtas līdz čempionāta beigām CSKA tuvāko sekotāju "Zenit" apsteidz par 11 punktiem, bet konkurenti aizvadījuši par vienu spēli mazāk. CSKA nav ielaidis vārtus jau četros mačos pēc kārtas.

Betsafe.com Patiesā viedokļa spēle
CSKA Moskva - Volga
11.25  -4.85  29.25 
92% 5% 3%  
  Visas spēlesBrocēnu sporta centrs, SIA Brocēnu sporta centrs, SIA Ezera 1, Brocēni, Brocēnu n., LV-3851
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties