02.12.2012. 14:43

Sarkano kartīti Krievijas premjerlīgas futbola čempionāta spēlē svētdien saņēma pagājušā gada Latvijas labākais futbolists Aleksandrs Cauņa, bet viņa pārstāvētā Maskavas CSKA komanda ar 0:2 (0:0) izbraukumā zaudēja Mahačkalas "Anži" vienībai.

Cauņa trešo spēli pēc kārtas uzsāka savas komandas sākumsastāvā. Pirmoreiz viņš brīdināts tika 19.spēles minūtē, kad pretinieku laukuma pusē asi nospēlēja pret vienu no sāncenšu futbolistiem, bet pirmā puslaika kompensācijas laika pirmajā minūtē pussargs izpelnījās otro brīdinājumu, kas Cauņam lika laukumu atstāt.

Otrās saņemtās dzeltenās kartītes epizodē Cauņa ar rokām pieturēja Marokas pussargu Mubaraku Busufu. Lai arī pārkāpums nebija rupjš, cīņas galvenais tiesnesis bez žēlastības noraidīja Cauņu no laukuma.

Iepriekš šosezon Cauņa bija saņēmis divas dzeltenās kartītes.

Laukuma saimnieku labā šajā spēlē vārtus guva Kotdivuāras uzbrucējs Lasina Traorē un Busufa, kurš 78.minūtē izcēlās pēc izcilas kamerūnieša Samuela Eto individuālās darbības.

Iepriekšējās 14 Krievijas premjerlīgas spēlēs CSKA komanda bija izcīnījusi 12 uzvaras.

Ar 40 punktiem 18 spēlēs CSKA futbolisti Krievijas čempionāta kopvērtējumā saglabāja pirmo vietu, taču tāds pats punktu skaits ir arī "Anži" futbolistiem. Trešajā vietā ar 37 punktiem atrodas pēdējo divu gadu valsts čempioni Sanktpēterburgas "Zeņit".

Pēc nākamās kārtas spēlēm Krievijas čempionātā iestāsies ziemas pārtraukums līdz nākamā gada martam.