15.03.2012. 10:07
Madrides Real un Londonas Chelsea pēc trešdienas uzvarām Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlēm iekļuva ceturtdaļfinālā.

Pagājušā gada Latvijas labākais futbolists Aleksansdrs Cauņa, kurš atkopies pēc pēdas savainojuma, spēlē Madridē palika Maskavas CSKA rezervē. Real uzvarēja ar 4:1, bet divu spēļu summā bija pārāki ar 5:2. CSKA vārtus sargāja bijušais FK Rīga vārtsargs (2008) Sergejs Čepčugovs, kuru pārspēja Gonsalo Igiains, divreiz Krištianu Ronaldu, kā arī Karims Benzema. CSKA labā Zorans Tosičs vienīgos vārtus iesita, kad rezultāts jau bija 0:3.

Chelsea savā laukumā atspēlējās no zaudējuma ar 1:3 viesos pret Napoli. Pirmajā puslaikā izcēlās Didjē Drogba, otrā puslaika sākumā Džons Terijs, astoņas minūtes vēlāk Gekhans Inlers iesita vārtus Napoli labā, taču 75. minūtē Frenks Lampards realizēja 11 metru soda sitienu panākot līdzsvaru divu spēļu summā. Uzvaras vārtus papildlaika pirmā puslaika beigās guva Branislavs Ivanovičs, un  Chelsea uzvarēja spēlē ar 4:1, bet divu spēļu summā ar 5:4.

Chelsea - Napoli 4:1 (1:0, pamatlaiks 3:1)

Vārtus guva: Didjē Drogba (28.), Džons Terijs (47.), Frenks Lampards (75. no 11 m), Branislavs Ivanovičs (105.) - Gekhans Inlers (55.)

Divu spēļu summā 5:4

Real - Maskavas CSKA 4:1 (1:0)

Vārtus guva: Gonsalo Iguains (26.), Krištianu Ronaldu (55., 90.+4), Karims Benzema (70.) - Zorans Tosičs (77.)

Divu spēļu summā 5:2

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222