24.12.2013. 14:28

Cauņa kreisās kājas pirksta lūzumā iedzīvojās septembra izskaņā, un tobrīd ārsti prognozēja, ka atveseļošanās varētu ilgt aptuveni mēnesi.

Pašlaik gan pussargs turpina trenēties pēc individuāla režīma. Kā atzīst CSKA vienības mediķi, Cauņas atlabšana norit pēc plāna.

Pašlaik Krievijas čempionātā ir ziemas pārtraukums, bet pilnvērtīgus treniņus ar komandu Cauņa varēs atsākt jau ar pirmo vienības treniņnometni pirms čempionāta atsākšanas. CSKA futbolisti no atvaļinājumiem atgriezīsies ar treniņnometni Spānijā, kas sāksies 12.janvārī.

Maskavas klubs premjerlīgas kopvērtējumā pašlaik ar 34 punktiem 19 spēlēs ieņem piekto vietu, bet čempionāta izspēle atsāksies 8.februārī.

Jau starpsezonā Cauņa guva traumu un tāpēc nevarēja CSKA futbolistiem palīdzēt sezonas pirmajās spēlēs. Līdz šim viņš šosezon laukumā izgājis četrās premjerlīgas čempionāta spēlēs, kā arī UEFA Čempionu līgas pamatturnīra pirmajā mačā.

UEFA Čempionu līgas grupu turnīru CSKA komanda noslēdza savas grupas pēdējā, ceturtajā, vietā, tādējādi noslēdzot Eirokausu sezonu.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties