24.08.2013. 23:09

Aizvadītajā cīņā CSKA izbraukumā ar rezultātu 2:1 (0:1) pārspēja Tomskas klubu «Tomj», kas līdz ar to piedzīvojis savu sesto zaudējumu pēc kārtas.

Cauņa spēli uzsāka uz savas komandas rezervistu soliņa, bet laukumā devās cīņas 76.minūtē, nomainot Kotdivuāras uzbrucēju Seidū Dumbiju.

Mājiniekus spēles 30.minūtē vadībā izvirzīja Igors Portņagins, bet CSKA vienība par uzvaru parūpējās otrā puslaika ievadā, kad sešu minūšu laikā precīzi bija Dumbija un nigēriešu uzbrucējs Ahmeds Musa.

Pēc jūlija pirmajā pusē gūtā pēdas lūzuma tika prognozēts, ka Cauņa nevarēs spēlēt 4-6 nedēļas. Savukārt pilnvērtīgus treniņus ar CSKA pirmo komandu viņš atsāka šonedēļ.

Pateicoties uzvarai pār «Tomj», CSKA sešos mačos tikusi pie 14 punktiem, kas uz šo brīdi dod tai līderpozīcijas čempionāta kopvērtējumā.

Savukārt Latvijas izlases pussarga Vladimira Kameša pārstāvētā Permas «Amkar» komanda ar sešiem punktiem piecās spēlēs kopvērtējumā ieņem astoto vietu.

CSKA aizvadītajā sezonā pēc septiņu gadu pārtraukuma kļuva par Krievijas čempioniem, kvalificējoties UEFA Čempionu līgas turnīram.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933