26.11.2014. 11:03
Krievijas čempionvienības futbolā Maskavas CSKA pretinieki otrdien aizvadītajā UEFA Čempionu līgas apakšgrupu turnīra cīņā AS Roma no Itālijas spēlēja izteiktu aizsardzības futbolu, uzskata krievu kluba pussargs Aleksandrs Cauņa....

Kā zināms, CSKA otrdien E apakšgrupas piektās kārtas duelī savā laukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 (0:1) pret Itālijas vicečempioniem AS Roma.

"AS Roma spēlēja izteiktu aizsardzības futbolu. Bija ļoti sarežģīti mūsu uzbrucējiem un pussargiem atrasties labās sitiena pozīcijās, turklāt nevarējām pārbaudīt arī sāncenšu vārtsarga modrību no distances," turnīra rīkotāji citē Cauņu. "Tiesa, pateicoties mūsu lielajam spiedienam otrajā puslaikā, mums izdevās gūt svarīgus vārtus un iegūt vismaz punktu."

Cauņa atklāja, ka CSKA komanda ir apmierināta ar neizšķirtu, kas tai ļauj turpināt cīņu par vietu turnīra izslēgšanas spēlēs. "Uz Minheni dosimies labā noskaņojumā."

Pēc piecām kārtām E apakšgrupas līdere ar 12 punktiem ir Vācijas čempionvienība Minhenes Bayern, bet pa pieciem punktiem ir uzreiz trim komandām - AS Roma, Anglijas čempioniem Mančestras City un CSKA.

"Ir svarīgi, ka duelī pret AS Roma spējām demonstrēt labu spēli. Jau iepriekš aizvadījām labu maču pret Mančestras City un šoreiz pret AS Roma paveicām to pašu, iegūstot vienu punktu, kas mums ir ļoti svarīgs tik smagā apakšgrupā kā šī," piebilda Cauņa.

Cauņa otrdien laukumā pavadīja 64 minūtes. Oktobrī viņš pēc ilgstošiem savainojumiem piedalījās savā pirmajā mačā pēc gada pārtraukuma, bet līdz šim pie tik liela spēles laika vēl nebija ticis.

Tikmēr CSKA galvenais treneris Leonīds Sluckis atzina, ka riskējis, pamatsastāvā laukumā laižot Cauņu, taču Latvijas pussargs ar saviem pienākumiem ticis galā veiksmīgi.

Spēlējot CSKA komandas rindās, Cauņa 2011.gada nogalē kļuva par otro Latvijas futbolistu, kurš precīzi sitis UEFA Čempionu līgas pamatturnīrā. Spēlējot Kijevas Dinamo komandas sastāvā, trīs vārtus Eiropas spēcīgākajā turnīrā savulaik bija guvis Māris Verpakovskis.

Grupu turnīrā, kas risināsies no 16.septembra līdz 10.decembrim, 32 komandas salozētas astoņās apakšgrupās. Pēc divu apļu sacensībām katras grupas divas spēcīgākās vienības iekļūs astotdaļfinālā, bet trešajā vietā palikušās komandas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgā.

Čempionu līgas fināls nākamā gada 6.jūnijā norisināsies Vācijas galvaspilsētā Berlīnē.

Kā zināms, iepriekšējā sezonā par UEFA Čempionu līgas uzvarētājiem kļuva Madrides Real, kas finālmačā papildlaikā ar 4:1 pārspēja citu Spānijas un Madrides komandu Atletico.

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650