02.07.2014. 18:25
Malaiziešu biznesmenis Tonijs Fernandess apstiprinājis, ka viņa pārvaldītā Formula 1 komanda "Caterham" ir nonākusi jaunu īpašnieku rokās.

Līfīldā, Lielbritānijā bāzētā F1 komanda, kas līdz šim piederēja Fernandesam un viņa partneriem, pārdota konsorcijam, kurā apvienojušies investori no Šveices un Tuvajiem Austrumiem.

Zināms, ka šī konsorcijā lomu spēlē arī bijušais "Force India" un HRT komandu vadītājs Kolins Kolless, kurš nesen apstiprināja plānus par ienākšanu Formulā 1 ar savu komandu "Forza Rossa". "Caterham" komanda, pamatojoties uz pārdošanas nosacījumiem, turpinās nest savu līdzšinējo nosaukumu un arī turpmāk tiks bāzēta Līfīldā.

Jau šobrīd ir notikusi īpašnieku maiņa, bet par komandas vadītāju kļuvis bijušais F1 pilots Kristijans Albērs. Viņa palīgs ikdienas darbā būs Manfredi Ravetto, bet viņi abi par paveikto atbildēs komandas padomes priekšā. Līdzšinējais komandas vadītājs Sirils Abitebouls līdz ar to savu amatu ir atstājis un, iespējams, turpmāk strādās "Renault" F1 motoru programmā.

Zināms, ka Fernandess aizvien ir īpašnieks kompānijai "Caterham Cars" un pagaidām arī netiek atklāsti sīkāki "Caterham" F1 komandas nākotnes plāni.

Šogad tās sastāvā startē Kamui Kobajaši un Markuss Ēriksons. Šobrīd "Caterham-Renault" Konstruktoru kausā ierindojas pēdējā 11. pozīcijā un savā īsajā vēsturē, kas datējama ar 2010. gadu (ar pašreizējo nosaukumu komanda startē kopš 2012. gada), punktus nav izcīnījusi.

Izmantotie resursi:Crash.Net | F1 & MotoGP | Motorsport NewsKarateakademija.lv Dzirnavu 43, Rīga, LV-1010
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties