31.08.2015. 10:00
Nacionālās futbola līgas (NFL) pirmssezonas trešās nedēļas noslēdzošajā mačā Arizonas "Cardinals" ar 30:23 pārspēja Oklendas "Raiders", svinot savu pirmo uzvaru šajā starpsezonā.

Līdz šim Arizonas komanda bija piedzīvojusi divus zaudējumus pēc kārtas un faktiski arī šajā spēlē bija tuvu tam, lai pagarinātu zaudējumu sēriju, jo spēles sākums, lai arī Kārsona Palmera vadībā, bija izteikti vājš. Tiesa, ne jau tikai pats saspēles vadītājs bija vainīgs, liela daļa vainas ir jāuzņemas uzbrukuma līnijai, kura vēl aizvien nav atradusi savu spēli un ļauj pretiniekiem viegli tikt līdz Palmeram.

Beigu beigās "Cardinals" uzbrukuma vadītājs realizēja tikai astoņas no 22 piespēlēm un guva 103 jardus, taču tāpat trīs reizes tika apturēts pirms piespēles izdarīšanas, bet divas viņa piespēles tika pārtvertas.

Spēles pirmajā pusē komandas tā arī nespēja atrast ceļu uz ieskaites zonu, tāpēc punktus guva ar tiešajiem brīvsitieniem. Čandlers Kotanzaro realizēja vienu, bet Sebastjans Janikovskis bija precīzs piecas reizes.Lūzums mača gaitā tika panākts otrajā puslaikā, kad trešajā ceturtdaļā Kariels Brūkss pārtvēra Dereka Kara piespēli un, veicis 81 jarda skrējienu, nogādāja bumbu ieskaites zonā.Īsta uguņošana notika pēdējā ceturtdaļā, kad Arizona guva trīs, bet Oklenda vienu piezemējumu, Merionam Graisam nodrošinot savai komandai uzvaru.

Jāpiebilst, ka otrajā aizvadītās nakts spēlē Hjūstonas "Texans" ar 27:13 pārspēja Ņūorleānas "Saints".