24.04.2017. 09:26

14. aprīlī Vašingtona sēriju uzsāka ar 3:2 uzvaru papildlaikā, bet zaudēja nākamās divas spēles, nonākot tikai divu zaudējumu attālumā no izlidošanas jau pirmajā kārtā. Sērijas turpinājumā ''Capitals'' gan pierādīja savu pārsvaru un uzvarēja trīs spēlēs pēc kārtas.

Šonakt līdz pirmajiem vārtiem bija jāgaida gandrīz 48. minūtes, kad Ostins Metjūzs vadība izvirzīja ''Maple Leafs''. 53. minūtē ''Capitals'' rindās izcēlās Markuss Johansons, kurš iebakstīja ripu vārtos no tuvas distances. Johansons arī guva Vašingtonas uzvaras vārtus papildlaika septītajā minūtē - Džastins Viljamss meta pa vārtiem, un Johansons atkal bija labākais vārtu priekšā - 2:1.

Tikmēr jau vakar vietu ceturtdaļfinālā vietu nodrošināja Otavas ''Senators'', kas sērijā ar 4-2 pieveica Bostonas ''Bruins''. Klārks Makarturs ''Senators'' 3:2 uzvaru nodrošināja papildlaika septītajā minūtē.

Izmantotie resursi:Official Site of the National Hockey League |...