23.10.2017. 08:06

Pirmajā trešdaļā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem – Svens Bertši savāca ripu vārtu priekšā, apspēlēja Džimiju Hovardu un iemeta tukšos vārtos - 1:0, bet perioda beigās mājinieki aizskrēja pretuzbrukumā, Entonijs Manta saņēma piespēli un ar metienu no tālās distances panāca izlīdzinājumu - 1:1.

Spēles liktenis tika izšķirts otrajā periodā, kad mājinieku vārtos ielidoja trīs ripas pēc kārtas. Dereks Dorsets ļoti eleganti guva savus piektos vārtus šosezon – viņa metiens trāpīja Hovardam rokā, ripa uzleca gaisā un piezemējās vārtsargam aiz muguras - 2:1. Pēc piecām minūtēm Bertši tika pie ripas izdevīgā pozīcijā un nevienā netraucēts meta no zonas vidus - 3:1. Trešdaļas pēdējā minūtē Daniels Sedins atņēma ripu Maikam Grīnam un kopa ar Džeiku Virtanenu aizskrēja pretuzbrukumā. Virtanens meta vienu reizi – vārtsargs atvairīja, taču Džeiks bija pirmais arī pie atlecošās ripas un ar otro mēģinājumu panāca 4:1.

Trešajā trešdaļā vārti netika gūti un spēle noslēdzās ar pārliecinošo “Canucks” uzvaru. Jāatzīmē, ka metienu attiecība šajā mačā ir 37:21 par labu uzvarētājkomandai, savukārt cīņas gaitā tiesneši piešķīra tikai sešas soda minūtes. Svens Bertši guva divus vārtus un spēli pabeidza ar +3 lietderību, savukārt vienīgo mājinieku vārtu autors Manta ir viens no diviem “Red Wings” hokejistiem ar pozitīvu lietderību.

NHL sezona turpināsies naktī no 23. uz 24. oktobri ar divām spēlēm.

Izmantotie avoti:Official Site of the National Hockey League |...

Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa