23.05.2014. 09:20
Pirmo uzvaru Nacionalās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izciņas Austrumu konferences finālsērijā ceturtdien izcīnīja Monreālas «Canadiens» hokejisti.

• Kārtera «hattrick» palīdz «Kings» panākt neizšķirtu konferences finālsērijā vakar
  • «Rangers» gūst vēl vienu panākumu Austrumu finālsērijā 2014. g. 20. maijs

Finālsērijas trešajā mačā «Canadiens» vienība «Madison Square Garden» arēnā ar 3:2 pārspēja vietējo Ņujorkas «Rangers» komandu, sērijā rezultātam kļūstot 2-1 «Rangers» labā.

Spēles pamatlaikā vārtus uzvarētāju rindās guva Andreijs Markovs un Daniels Brīrs, bet mājiniekiem precīzi meta Kārls Hagelins un Kriss Kreiders, kurš izlīdzinājumu panāca tikai 29 sekundes pirms trešās trešdaļas beigām.

Uzvaru pagarinājuma 2. minūtē «Canadiens» nodrošināja baltkrievu izcelsmes ASV hokejists Alekss Galčeņuks.

Arī nākamā spēle risināsies Ņujorkā. Tā paredzēta 25. maijā.

Tikmēr Rietumu konferences finālsērijā Losandželosas «Kings» un pašreizējās čempionvienības Čikāgas «Blackhawks» duelī ir neizšķirts 1-1.

Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa