23.11.2013. 19:10
"Spēlei gatavojāmies pamatīgi, daudz uzmanības pievērsām spēlei aizsardzībai. Klaipēda ir bīstama komanda. Ļoti rezultatīva, daudzas spēles zaudējusi tikai galotnēs, ar viena vai divu punktu starpību," izcīnot trešo uzvaru VTB līgā, teica basketbola kluba "VEF Rīga" galvenais treneris Ramūns Butauts.

"Grūti izteikties pēc tādas sagrāves, nav nekā laba, ko pateikt. Ceru, ka nākamajā reizē būs labāk."

"Šodien laukumā trīs ceturtdaļas atradās tikai viena komanda. Ļoti ilgu laiku nevarējām iemest no distances. Spēlējām trīs turnīros, mūsu grafiks ir ļoti saspringts, tāpēc uz Rīgu izbraucām tikai šodien. Iespējams tāpēc sākām tik slikti, taču VEF nospēlēja daudz labāk."

"Izsaku līdzjūtību 21. novembra traģēdijā cietušajiem cilvēkiem. Mēs ļoti pārdzīvojām pār notikušo. Runājot par spēli, spējām parādīt stabilu sniegumu un izdarījām savu darbu."

"Izsaku visdziļāko līdzjūtību Zolitūdes traģēdijas upuriem. Traģēdija ļoti aizskāra komandu. Pārdzīvoja visi – gan latviešu spēlētāji, gan ārzemnieki. Trūkst vārdu, lai raksturotu notikušo. Spēlei gatavojāmies pamatīgi, daudz uzmanības pievērsām spēlei aizsardzībai. Klaipēda ir bīstama komanda. Ļoti rezultatīva, daudzas spēles zaudējusi tikai galotnēs, ar viena vai divu punktu starpību. Uzvarējām cīņu zem groziem un izpildījām spēles plānu. Priecāties ir pāragri, taču komanda sākusi uzlabot savu spēli. Ceru, ka nākamajā spēlē pret "Kalev/Cramo" ierindā atgriezīsies Kristaps Janičenoks. Šodien viņš izteicās, ka sāk justies labāk pēc trešdien Maķedonijā gūtā savainojuma."Tatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties