12.01.2014. 23:24
"Bija divi dažādi puslaiki. Pirmajā dominējām un, ja nebūtu tik

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Lai gan vefieši cīņas gaitā prata iekrāt solīdu pārsvaru, mača galotne bija saspringta un izredzes uzvarēt bija arī viesiem. "Nevarējām trāpīt no distances un iespēlēt zem groza. Pats  sliktākais, ka pātraucām spēlēt aizsardzībā. To uzsvēru spēlētājiem – ja netrāpam, spēle nebeidzas. Bija jūtams, ka komanda nosēdās. Prieks, ka punktu paņēmām un jāstrādā tālāk," atzina treneris.

Tāpat Butauts atzīmēja jauno basketbolistu pienesumu: ""Anžejs [Pasečņiks] ir ļoti jauns, kuram pagaidām vienkārši pietrūkst fiziskā spēka. Cenšamies viņu izmantot, lai viņš turpinātu attīstīties. Taču, kad jāuzvar, tad jāuzvar. Tāpēc [Kenans] Bajramovičs spēlēja beigās, lai gan viņš šodien nespīdēja, taču pieredze ir pieredze. Pašās beigās viņš trāpīja svarīgus soda metienus. Līdzīgs stāsts ir par [Ingu] Jakoviču. Viņš ir talantīgs spēlētājs, kuram vēl jāmācās un jāmācās. Centīsimies viņiem meklēt iespējas spēlēt. Vairāk, protams, liksim Latvijas čempionātā."

Jakovičs debijas mačā sešu minūšu laikā realizēja vienīgo divpunktu metienu un izcīnīja divas atlēkušās bumbas: "Labāk, protams, ka uzvara, ne pirmie punkti, lai gan tā spēle nebija pati labākā. Visu spēli bijām +10, taču beigās nedaudz atslābām. Viņi uzlika zonu, nedaudz apjukām, tāpēc arī spēle bija tāda, kā bija. Labs viss, kas labi beidzas."

"Ja godīgi, biju gatavojies tam, ka būs vēl grūtāk. Domāju, ka nospēlēju pietiekami labi. Esmu iejuties komandā, lai gan tas brīdis nav viegls. Cenšos palīdzēt atgūties. Jāspēlē un jāuzvar," sacīja jaunais basketbolists.Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties