23.01.2017. 19:38

Serhio Busketss vakardienas mačā pret "Eibar" nospēlēja tikai dažas minūtes, kad iesaistījās cīņā par bumbu pie pretinieku soda laukuma un pretinieku futbolists Gonsalo Eskalante ar taisnu kāju ļoti sāpīgi trāpīja pa Busketsa kāju. 28 gadus vecais Spānijas izlases spēlētājs tika nomainīts, bet laukumu atstāja uz nestuvēm.

"Barcelona" šodien apstiprināja, ka Busketsam ir izmežģīta potīte, bet šoreiz tas arī viss. Par spīti vizuāli skarbajam triecienam Busketsa atkopšanās laiks tiek paredzēts 10-15 dienas.

Tas nozīmētu, ka Buskets nevarēs piedalīties 3-4 "Barcelona" spēlēs - divos mačos Spānijas čempionātā un Spānijas kausa atbildes spēlē pret "Real Sociedad", kā arī pusfināla pirmajā spēlē. Protams, ja vien "Barcelona" iekļūs pusfinālā.

Busketss pārstāv "Barcelona" jau ilgus gadus un šosezon 17 reizes izgājis pamatsastāvā Spānijas čempionātā. Kopā ar Katalonijas komandu viņš sešas reizes kļuvis par Spānijas čempionu, bet šosezon pēc pirmā apļa "Barcelona" ieņem tikai trešo vietu.

Izmantotie resursi:Barcelona | Barça's Busquets avoids serious...Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties