26.12.2013. 17:03

  • Leģendārais hokejists Pāvels Burē uzņemts IIHF Slavas zālē 2012. g. 20. maijs

Kā pavēstīja Krievijas sporta ministrs Vitālijs Mutko, vienības nosaukums būs «Delfin» un tā spēlēs arēnā «Boļšoj», kurā notiks arī Soču Olimpiādes hokeja sacensības.

Jau iepriekš par visu Krasnodaras apgabala hokeja komandu ģenerālmenedžeri tika iecelts Burē, kurš apstiprinājis, ka turpinās strādāt arī jaundibināmajā KHL vienībā.

«Jā, es būšu kluba ģenerālmenedžeris. Arī treneri es atradīšu,» trešdien izteicies Burē. «Tas, ka Sočos būs klubs «Delfin», skaidrs bija jau sen. Jautājums vienīgi, kad komanda debitēs KHL. Galējais lēmums par to tiks pieņemts pēc Olimpiādes.»

Pērn Burē tika uzņemts Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) Slavas zālē.

Burē, kurš aizvadīja 702 spēles Nacionālajā hokeja līgā (NHL), Krievijas izlases rindās pasaules čempionātos tika pie zelta un bronzas medaļām, bet olimpiskajās spēlēs viņa kontā pa vienai sudraba un bronzas godalgai.

Šajā KHL sezonā spēlē 28 komandas, kas sadalītas četrās divīzijās, pa septiņiem klubiem katrā. Pašlaik čempionātā spēlē komandas no Krievijas, Latvijas, Kazahstānas, Slovākijas, Čehijas, Ukrainas, Baltkrievijas un Horvātijas. Paredzams, ka nākamajā sezonā čempionātam pievienosies arī Somijas vienība Helsinku «Jokerit».Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties