30.11.2013. 18:38
Šovakar Vācijas futbola čempionātā pie uzvarām tika visas trīs turnīra līderes. Minhenes "Bayern" ar 2:0 pieveica Braunšveigas "Eintracht", abus vārtus gūstot Arjenam Robenam. Lēverkūzenes "Bayer" ar 3:0 sakāva Nirnbergu, bet Dortmundes "Borussia" notikumiem bagātās mača beigās ar 3:1 uzvarēja "Mainz". Visi vārti tika gūti pēdējo 20 minūšu laikā, turklāt trīs ar 11 metru soda sitieniem.

Līdere Minhenes "Bayern" uzņēma jaunpienācēju Braunšveigu. Nedēļas vidū, gūstot savainojumu Čempionu līgas mačā, Minhenes lazareti papildināja kapteinis Filips Lāms, taču tas netraucēja Pepes Gvardiolas vadītajai komandai ierasti kontrolēt notikumus laukumā. Jau otrajā minūtē pēc Mario Geces piespēles Arjens Robens izskrēja viens pret vārtsargu, vispirms trāpīja pa stabu, taču atlēkušo bumbu spēja raidīt vārtos, atklājot rezultātu. Pēc spēlētas pusstundas Robens izmantoja tālu Toni Krosa piespēli un soda laukumā, apsteidzis vairākus aizsargus, ar spēcīgu sitienu dubultoja pārsvaru.

Pēc pārtraukuma vairāki labi uzbrukumi izdevās arī viesiem, no kuriem vienā "Eintracht" arī gandrīz samazināja starpību. Kopumā gan "Bayern" turpināja kontrolēt notikumus laukumā. 71. minūtē Robens trāpīja pa pārliktni, nespējot nokārtot sev "hat-trick", bet jau mirkli vēlāk Deivids Alaba glāba "Bayern", izsitot vārtos lidojošo bumbu. Vēlāk abas komandas vēlreiz apmainījās ar bīstamiem momentiem (Minhenei atkal varēja izcelties Robens), taču ar 2:0 mačs arī noslēdzās.

Dortmundes "Borussia" pamatsastāvā šovakar pret "Mainz "atgriezās Lukašs Piščeks, bet bez pārējiem trim pamatsastāva aizsargiem Dortmundei, kas bija zaudējusi divās Bundeslīgas spēlēs pēc kārtas, vēl kādu laiku būs jāiztiek. Arī šajā mačā Jirgena Klopa vadītajiem futbolistiem neklājās viegli – Maincai bija vairākas labas iespējas gūt vārtus, kamēr Dortmundes rindās lielisku iespēju puslaika vidū izniekoja Roberts Levandovskis. Neilgi pirms pārtraukuma abas komandas pāris minūšu laikā trāpīja pa vārtu pārliktni, un pēc pirmā puslaika tablo joprojām vēstīja 0:0.

Rezultāts saglabājās neizšķirts līdz pat 70. minūtei, kad Pjērs Emeriks Obamejangs lieliski izpildīja soda sitienu un izvirzīja vadībā Dortmundi. Tiesa, ilgi 1:0 nepalika, jo pāris minūtes vēlāk Piščeks nopelnīja 11 metru soda sitienu, un Eriks Čupo Motings realizēja pendeli, panākot 1:1. Arī ar to viss nebija galā, jo sekoja pendele uz otriem vārtiem, un Levandovskis atkal izvirzīja vadībā "Borussia". Trīs vārti nieka astoņu minūšu laikā! "Mainz" palika arī mazākumā, un Dortmunde noturēja uzvaru, mača beigās tiekot pie vēl viena 11 metru soda sitiena, Levandovskim panākot 3:1.

Lēverkūzenes "Bayer" saglabāja otro vietu, ar 3:0 sakaujot Nirnbergu. Divi vārti Hinmina Sona kontā. Ļoti rezultatīva izvērtās "Hoffenheim" un "Werder" mačs. Hofenheima bija vadībā ar 2:0, tad izlaida pārsvaru (2:2), atkal atguva (4:2), bet mačs noslēdzās ar vareno 4:4.

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
29.11.2013. 21:30 VfL Wolfsburg – Hamburger SV 1:1 (1:1) Rodrigess 31'(11m) – Džahanoglu 20'
30.11.2013. 16:30 Bayer Leverkusen – Nürnberg 3:0 (1:0) Sons 36' 77'; Kīslings 47'
30.11.2013. 16:30 Bayern München – Eintracht Brauschweig 2:0 (2:0) Robens 2' 30'
30.11.2013. 16:30 Hertha BSC – Augsburg 0:0
30.11.2013. 16:30 Hoffenheim – Werder Bremen 4:4 (2:2) Salihovičs 12'(11m) 18'(11m); Folands 49'; Herdlings 53' – Hants 45'(11m); Ēlija 45'; Pētersens 58'; Bargfrīds 90'
30.11.2013. 16:30 FSV Mainz – Borussia Dortmund 1:3 (1:2) Čupo Motings 74'(11m) – Obamejangs 70'; Levandovskis 78'(11m) 90'+4(11m)
30.11.2013. 19:30 Schalke – VfB Stuttgart
01.12.2013. 16:30 Hannover – Eintracht Frankfurt
01.12.2013. 18:30 Borussia M'Gladbach – SC Freiburg