03.12.2016. 08:50

Mača pirmajā ceturtdaļā abas komandas spēlēja rezultatīvu basketbolu, ''Cavaliers'' viesos uz brīdi ieguva septiņu pārsvaru (31:24), bet ceturtdaļas beigās ''Bulls'' jau bija tikai viena metiena attālumā (30:33). Otrās ceturtdaļas beigu daļā Čikāga uz brīdi jau ieguva minimālu handikapu, bet puslaika noslēgumā tomēr vienalga vēl priekšā atradās Klīvlenda (60:59).

Izšķirošā šajā spēlē iznāca trešā ceturtdaļa, kurā ''Bulls'' pamatīgi spēja ierobežot ''Cavaliers'' uzbrukumu, Klīvlenda vāji uzbruka metienos no spēles, iemeta tikai 20 punktus, un Čikāga aizskrēja priekšā ar 88:80. Ceturtajā ceturtdaļā ''Bulls'' pretinieci vairs ne uz brīdi nepielaida tuvāk par trim punktiem, galotnē kontrolēja notikumus laukumā un beigās uzvarēja ar 111:105.

Draugu Lebrona Džeimsa un Dveina Veida duelī šonakt rezultatīvāks bija Lebrons, kurš atzīmējās ar 27 punktiem, 13 rezultatīvām piespēlēm un piecām atlēkušajām bumbām, tiesa, arī astoņām pieļautām kļūdām. Veidam šonakt 24 punkti, četras piespēles un piecas bumbas zem groziem. ''Bulls'' labākais punktu guvējs ar 26 bija Džimijs Batlers. Ar 11-7 bilanci ''Bulls'' tagad ir trešajā vietā Austrumos, kamēr ''Cavaliers'' ar 13-5 saglabā pirmo pozīciju.

Hjūstonas ''Rockets'' jau spēles pirmajā ceturtdaļā iemeta 42 punktus, bet galarezultātā pieveica Denveras ''Nuggets'' ar 128:110. Septiņi ''Rockets'' spēlētāji šajā spēlē guva vairāk nekā desmit punktus. Džeimss Hārdens bija rezultatīvākais ar 20 punktiem, septiņām rezultatīvām piespēlēm un sešām atlēkušajām bumbām. ''Rockets'' 13. uzvara 20 spēlēs un ceturtā vieta Rietumu konferencē.

Austrumu konferences divu izslēgšanas spēles kārojošo komandu cīņā šonakt Detroitas ''Pistons'' pilnībā apspēlēja Atlantas ''Hawks'' - 121:85. Izcīnīta uzvara viesos Detroitai ar 11-10 bilanci šobrīd ļauj nostabilizēties astotajā pozīcijā, Atlanta ir pozīciju zemāk ar 10-10 bilanci. Septītajā vietā Austrumos ir Kristapa Porziņģa Ņujorkas ''Knicks'' ar 19 spēlēs iegūtām desmit uzvarām un panākumu procentu 52.6.

Izmantotie resursi:NBA.com