22.01.2017. 12:53

Tikai vakar pēcpusdienā "Ķekavas Bulldogs" burtiski šokēja turnīra vicelīderi FK "NND", pēdējā periodā atspēlējot divu vārtu deficītu, bet pēc tam svinot uzvaru pēcspēles metienos (5:4), bet jau šodien pulksten 10.00 ķekavietēm bija jāviesojas pie otras galvaspilsētas komandas - pie "Rīgas Lauvām". Maču ļoti pārliecinoši sāka Ķekavas florbolistes - jau otrajā minūtē Kate Jeige atklāja rezultātu (1:0), bet 6.minūtē Līga Vancāne savas komandas pārsvaru dubultoja - 2:0. Otrajā trešdaļā "Ķekavas Bulldogs" turpināja iesākto, līdz spēles vidum praktiski izšķirot mača likteni - 7:0. Tikai 37.minūtē beidzot arī rīdziniecēm izdevās nodzēst savu nulli no rezultātu tablo - pēc Annas Ankudinovas metiena rezultāts kļuva 1:7. Līdz otrajam pārtraukumam rezultāts kļuva 2:7, jo Ankudinova realizēja arī soda metienu. Pēdējo periodu labāk aizvadīja mājinieces, kuras šo spēles nogriezni uzvarēja ar 3:1, bet atņemt uzvaru ķekavietēm viņām nebija pa spēkam - 8:5.

Labākās spēlētājas balvu uzvarētāju rindās saņēma Līga Vancāne, kura ar 5 (3+2) punktiem bija arī rezultatīvākā. Viņas komandas biedrenei Ingai Ameterei 4 (2+2) punkti, bet Anna Mūrniece izcēlās ar diviem goliem. Par labāko starp rīdziniecēm atzina Ievu Ločmeli, kuras kontā viens gols, bet rezultatīvākā bija Anna Ankudinova, kura piedalījās visu savas komandas vārtu guvumos - 5 (4+1) punkti. Pēc šīs uzvaras "Ķekavas Bulldogs" meitenēm turnīra tabulā ir 11 punkti, kas viņām ļāva pamest pēdējo vietu, apsteidzot šīsdienas pretinieces.

Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...