04.02.2014. 12:32
No 22. Ziemas Olimpiskajām spēlēm Sočos, Krievijā Latvijas olimpiskā komanda no Sočiem atvedīs vismaz trīs medaļas, no kurām vismaz viena bukmeikeru kompānijas Triobet redzējumā būs zelta, informē kompānijas pārstāvji.Vienas zelta medaļas iespējamība pēc Triobet bukmeikeru prognozēm ir novērtēta ar koeficientu 1.40, kamēr nevienas – 3.00, bet divu un vairāk ar 10.00. Zelta medaļu visvairāk gaidām no skeletonista Martina Dukura, kurš ir pārliecinošs sezonas līderis, un kura kā galvenais konkurents paredzams mājinieks – Krievijas sportists Aleksandrs Tretjakovs - viņam milzīgs pluss būs mājas trases priekšrocība. Citādi Martins Dukurs būtu vēl izteiktāks favorīts ieņemt vietu uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena starp pasaules labākajiem skeletonistiem.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Kopskaitā Latvijas olimpiskajai komandai ir cerības izcīnīt vismaz trīs medaļas, un šādu iespējamību Triobet bukmeikeri novērtē ar 1.60 lielu koeficientu. Divas no šīm medaļām varētu būt gaidāmas tieši vīriešu skeletonā. Bez Martina Dukura labas iespējas izcīnīt medaļu ir arī viņa brālim Tomasam, kurš tiek uzskatīts par trešo favorītu pēc Martina un Tretjakova.

Tieši brāļi Dukuri ir galvenā Latvijas olimpiskā cerība, bet par medaļām var pacīnīties arī Oskara Melbārža bobsleja ekipāža un biatlonists Andrejs Rastorgujevs. Atcerēsimies, ka pirms četriem gadiem mūs ar izcīnītu sudraba medaļu pavisam negaidīti iepriecināja kamaniņu sportisti, tādējādi pārsteigumu droši varam sagaidīt arī no viņiem.

Olimpiskajās spēlēs Latviju pārstāvēs arī sporta komanda - vīriešu hokeja izlase. Mūsu hokejisti gan netiek pieskaitīti pie favorītiem, tomēr Latvijas valstsvienības uzvara C grupā Triobet redzējumā tiek novērtēta ar koeficientu 200, bet uzvara olimpiādē ar koeficientu 750. Zemāk par Latvijas izlases izredzēm tiek vērtētas tikai Austrijas un Slovēnijas komandu izredzes. Esot tik drošā pārliecībā, ka uzvaras mūsējiem hokejā nāks ļoti smagi, Triobet piedāvā veikt likmi uz to, vai Latvijas izlasei izdosies grupu turnīrā izcīnīt vismaz 1 punktu. Lai to izdarītu, vismaz vienā no trim mačiem komandai pamatlaiks ir jānospēlē neizšķirti, un šāda iespējamība tiek vērtēta ar koeficientu 2.20. Tas nozīmē, ka Triobet skatījumā Latvijas izlase visdrīzāk grupu turnīrā paliks bez punktiem. Pirmā spēle Latvijas izlasei būs ar Šveices izlasi, kurā šī valstsvienība tiek vērtēta par visai pārliecinošu favorīti ar koeficientu 1.28.

Triobet piedāvā veikt arī interesantu likmi uz to, kurš vārtsargs šajā mačā sargās Latvijas izlases vārtus. Šeit Triobet izsaka savas prognozes, ka treneris Teds Nolans uzticēsies jaunajam vārtsargam Kristeram Gudļevskim (koeficients 1.30), kurš visai regulāri un veiksmīgi sargā vārtus Ziemeļamerikas otrajā stiprākajā līgā AHL, kamēr aizvadīto gadu pamatvārtsargs Edgars Masaļskis (koeficients 3.00) tikai nesen ir izārstējis traumu un atsācis sargāt vārtus pēc visai ilgas dīkstāves. Latvijas komandas trešais vārtsargs Ervīns Muštukovs (koeficents 20.00) visdrīzāk ne tikai neaizvadīs šo maču, bet arī netiks pieteikts spēlei. Tāpat Triobet piedāvā arī izdarīt likmes uz to, kurš būs rezultatīvākais hokejists olimpiskajā turnīrā Latvijas izlases sastāvā.

Triobet parūpējies vēl par dažām interesantām likmēm. Kā minēts iepriekš, galvenāsLatvijas olimpiskās cerības ir brāļi Dukuri. Martina iespējas uzvarēt sacensības un izcīnīt zelta medaļu ir novērtētas ar koeficientu 1.45, kamēr Tomasa – 8.00. Abu brāļu iespējamība izcīnīt dubultuzvaru ir novērtēta ar koeficientu 3.25. Līdz ar to Triobet radījis iespēju veikt likmi, vai Martinam Dukuram izdosies būt ātrākajam visos četros braucienos. Koeficients uz šādu iespējamību ir 2.75. Šīs sezonas laikā Martins Dukurs ir uzrādījis labāko rezultātu 12 no 16 pasaules kausa ietvaros notikušajiem braucieniem, taču Sočos šādu iespējamību jūtami samazina fakts, ka vajadzēs sacensties ar krievu skeletonistiem, kuri šajā nepazīstamajā trasē būs aizvadījuši daudz vairāk treniņbraucienu, kā arī fakts, ka četros braucienos pēc kārtas ir daudz grūtāk uzrādīt labāko rezultātu nekā Pasaules kausa posmos, kur jāveic tikai divi braucieni pēc kārtas.

Veiksmīgus startus varam sagaidīt arī no biatlonista Andreja Rastorgujeva, kurš ir sasniedzis teicamu formu un tikko uzvarējis Eiropas čempionātā biatlonā, kurā gan nestartēja visi pašreiz spēcīgākie sportisti. Lai arī medaļu (Triobet koeficients 15.00) varētu būt visai pagrūti izcīnīt kādā no disciplīnām, tad TOP 10 finišs (koeficients 2.50) vai TOP 20 finišs (koeficients 1.35) jau ir pavisam izpildāmi mērķi. Triobet piedāvā veikt likmi, vai Rastorgujevam izdosies sašaut pilnīgi visus mērķus kādā no disciplīnām. Šīs sezonas laikā tas viņam ir izdevies tikai vienreiz, tādējādi šo ne pārāk ticamo iespējamību Triobet novērtē ar koeficientu 5.00.Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties