11.11.2017. 15:51

Abas komandas turnīra tabulā atrodas līdzās. Gulbenes komanda slikti sāka sezonu, bet tad ieskrējās, pieveicot arī šīs dienas pretiniekus ar rezultātu 93:73. "VEF skolai" izbraukumā daudz variantus nevarēja paredzēt un tas atspoguļojās arī laukumā.

Spēles ievadā komandas punktus guva pārmaiņus, bet izrāvienu pirmie veica "Buki", izvirzoties vadībā ar 15:4. Izrāvienu apturēja Franča Lāča precīzais tālmetiens. Kādu laiku komandas nespēja gūt punktus, bet "VEF skola" to neizmantoja, lai vēl vairāk atspēlētos. Tas gan notika ceturtdaļas izskaņā. Otrajā ceturtdaļā "Buki" bija atpakaļ uz strīpas un atjaunoja vairāk nekā 10 punktu pārsvaru. Ar katru minūti mājinieki ieguva arvien lielāku pārsvaru un pārliecību. Ceturtdaļas vidū rezultāta starpība jau bija 18 punkti (39:21). Oskara Hlebovicka agresivitāte uzbrukumā ļāva gūt punktus no soda metiena atzīmes, bet ar to bija par maz. Gulbenes komanda uzvarēja pirmo puslaiku ar rezultātu 50:33.

Trešo ceturtdaļu lieliski sāka mājinieki, divās minūtēs veicot 11:0 izrāvienu. Turpinājums labāks padevās viesiem, kuriem izdevās sadeldēt deficītu līdz 20 punktiem. Tas gan pilnībā neko nemainīja, jo gulbenieši turpināja soļot pretī uzvarai. Līdz ceturtdaļas beigām "Buki" noturēja vismaz 20 punktu pārsvaru, pirms noslēdzošajām 10 minūtēm esot vadībā ar 64:42.

Ceturto ceturtdaļu ar piecu punktu izrāvienu sāka rīdzinieki, bet turpinājuma nesekoja. "Buki" ātri atguvās un atgrieza komandu vairāk nekā 20 punktus priekšā (72:49). Līdz ceturtdaļas vidum Gulbenes komanda turpināja dominēt laukumā, bet tad rīdzinieki spēli izlīdzināja, un rezultāta starpība vairs nepieauga. "VEF skola" centās palīst zem 20 punktu starpības, cenšoties uzlabot gala rezultātu salīdzinājumā ar pirmo abu komandu tikšanos, bet nekā. Gulbenieši spēja būt pārāki ar rezultātu 83:59.

"Buki/BJSS" - "VEF skola" 83:59 (21:14, 26:19, 17:9, 19:17)

"Buki/BJSS": Aizpurs 18 (10 ab), Rikveilis 15, Bēts 14, Šulcs 10, Mednis 9 (8 ab), Freijs 9, Gabrāns 4, Veselovs 4, Pušpurs, Kalniņš, Krukovskis, Dāvids, Ozers, Dīvāns, Brūniņš."VEF skola": Hlebovickis 18, Krūmiņš 12, Zomerfelds 11, Līnis 7 (6 ab), Lācis 3, Būmeisters 3, Emsiņš 2, Surkulis 2, Hudins 1, Dudeks, Pētersons.

Izmantotie resursi:LBL 2 | Latvijas Basketbola savienība