09.12.2017. 00:06

Čehijas ekstralīgā pie 15. uzvaras sezonā tika "Zlin", kas savā laukumā ar rezultātu 4:3 apspēlēja "Liberec". Roberts Bukarts astotajā spēles minūtē atklāja mača rezultātu, bet Ralfs Freibergs 16. minūtē panāca jau 3:0. Bukartam tie bija 11. vārti sezonā, bet Freibergs pretinieku vārtsargu pārspēja trešo reizi.

Bukarts 16 ar pusi minūtēs ne tikai guva vārtus, bet arī atdeva rezultatīvu piespēli, kā arī veica divus metienus pa vārtiem un nopelnīja pozitīvu koeficientu (+1). Freibergs 21 ar pusi minūtē bez vārtu guvuma atzīmējās arī ar trim metieniem un pozitīvu koeficientu (+1).

Bukarts šajā sezonā guvis 11 vārtus un atdevis 16 piespēles, bet Freibergam šie bija trešie vārti un 15. punkts sezonā. "Zlin" ar 43 punktiem atrodas sestajā vietā 14 komandu konkurencē.

Citā mačā "Mountfield" ar rezultātu 4:3 pārspēja "Litvinov", svinot trešo uzvaru pēc kārtas. Andris Džeriņš 16 spēlētās minūtēs izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm, veica vienu metienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu (+1). Oskars Cibuļskis 19 ar pusi minūtēs veica piecus metienus un bloķēja trīs metienus.

Džeriņam šosezon 21 spēlē trīs vārti un 11 rezultatīvas piespēles, bet "Mountfield" ar 60 punktiem ieņem otro pozīciju turnīra tabulā.

Austrijā zaudējumu piedzīvoja Grācas "99ers", kas viesos ar 2:5 piekāpās Insbrukas TWK. Zintis Nauris Zuševics veica četrus metienus pa vārtiem, saņēma divas soda minūtes un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju (-1).

Slovākijā "Zvolen" papildlaikā ar 4:3 izbraukumā apspēlēja "Dukla", izcīnot jau septīto uzvaru pēc kārtas. Aizsargs Jānis Andersons gan nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu (-2). Komanda ar 57 punktiem 28 spēlēs ieņem trešo vietu 11 komandu konkurencē.

Vācijā pie pirmās uzvaras pēc septiņu zaudējumu sērijas tika Arvīda Reķa pārstāvētā "Panther", kas mājās ar 4:2 apspēlēja "Roosters". Reķis ar rezultativitāti neizcēlās, bet Augsburgas komandai šobrīd 13. pozīcija 14 komandu konkurencē.

Šveicē trešo zaudējumu pēdējās četrās spēlēs piedzīvoja Ronalda Ķēniņa "Lions", kas viesos ar 2:5 atzina "Biel" pārākumu. Ķēniņš 14 minūtēs izdarīja divus metienus, zaudēja vienīgo iemetienu un tika pie negatīva koeficienta (-1). Citā spēlē Elvis Merzļikins atvairīja 21 no 26 metieniem, ar ko nebija gana "Lugano" cīņā pret "Lausanne" - 3:5.

Francijā "Strasbourg" mājās ar 2:4 piekāpās "Angers". Sergejs Pečura atdeva rezultatīvu piespēli un veica trīs metienus, arī Edgaram Dīķim rezultatīva piespēle, bet Edmunds Augstkalns izdarīja vienu metienu pa vārtiem. Strasbūras komanda ar vienu uzvaru 24 mačos ir pārliecinoši pēdējā 12. vietā, no 11. vietas atpaliekot par 15 punktiem.

10. vietā esošā "Mulhouse" piektdien ar 4:5 viesos atzina "Chamonix" pārākumu. Artūrs Ševčenko zaudētāju rindās atdeva divas piespēles un sakrāja pozitīvu koeficientu (+1), bet Rolandam Vīgneram viena rezultatīva piespēle un divi metieni pa vārtiem.

Vēl vienā spēlē "Lyon" ar 6:5 viesos pārspēja "Bordeaux", paceļoties uz ceturto pozīciju tabulā. Artūrs Mickevičs atdeva rezultatīvu piespēli, izdarīja trīs metienus un saņēma divas soda minūtes. Renāram Demiteram četras soda minūtes, bet Māris Jučers atvairīja 32 no 37 metieniem.

Lielbritānijā "Steelers" ar 3:1 savā laukumā pieveica "Clan". Ervīns Muštukovs atvairīja 21 no 22 metieniem.