04.12.2016. 22:24

Čehijas čempionātā Roberts Bukarts atzīmējies ar diviem rezultativitātes punktiem „PSG Zlin” uzvarā pār „Kometa” ar 4:3. Turklāt Bukarts abus punktus paspēja nopelnīt jau mača pirmajās 150 sekundēs – vispirms otrajā minūtē viņš guva vārtus, bet trešajā minūtē ar rezultatīvu piespēli palīdzēja realizēt vairākumu un panākt 2:0. Bukarts kopumā nospēlēja 16:36 minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1. Viņam šosezon 26 spēlēs jau 22 punkti (12+10).

Uzvara Čehijā arī Andra Džeriņa komandai „Mountfield”, kas ar 3:1 apspēlēja „Mlada”. Džeriņš 17:40 minūtēs punktus neguva, taču saņēma pozitīvu lietderības koeficientu +1. Mača izskaņā Džeriņš gan iesaistījās asumos ar čehu aizsargu Davidu Štihu, un abi saņēma 2+2+10 minūšu sodu.

Vācijas DEL līgā Herberta Vasiļjeva pārstāvētā „Pinguine” neprata gūt vārtus pret „Grizzly” un zaudēja 0:3. Latvijas pieredzējušā uzbrucēja pārstāvētā komanda noslīdējusi uz 12. vietu 14 komandu konkurencē.

Slovākijā Artūrs Salija un „Martin” ar 3:4 piekāpās „Nove Zamky”, bet Šveices otrajā līgā Toma Andersona pārstāvētā „Thurgau” ar 4:6 zaudeja „Rapperswil”. Ne Andersons, ne Salija šajos mačos ar punktiem neizcēlās, tāpat kā tas neizdevās Markam Lazarevam „Lions” uzvarā 3:2 pār „Biasca”.

Austrijas EBEL maču aizvadījis Zintis Nauris Zuševics, kurš kopā ar Grācas „99ers” viesos zaudēja „Villach”. Zuševics bija komandas otrajā maiņā, bet punktus neguva. Bet Dānijā rezultatīvi turpinājis Roberts Jekimovs, kurš iemeta divas ripas „Blue Fox” iespaidīgajā uzvarā 7:0 pār „Mighty Bulls”. Jekimovs abas reizes izcēlās vairākumā trešajā periodā.

Ungārijā sausais zaudējums Kalvja Ozola pārstāvētajai komandai DAB, kas viesos ar 0:3 piekāpās „Dunarea Galati”. Šī spēle pārtrauca Ozola komandas trīs uzvaru sēriju. Bet Polijā rezultatīva spēle Edgaram Dīķim un Edmundam Augstkalnam, kuri abi palīdzēja „Bytom” ar 2:1 pieveikt „Jastrzebie”. Dīķis rezultatīvi piespēlēja pirmo vārtu guvumu, bet Augstkalns to pašu darīja uzvaras vārtos 53. minūtē. Bet Mārim Jučeram un „Podhale” izdevās pagarinājumā ar 3:2 pieveikt čempionāta līderi „Tichy”.

Tikmēr Lielbritānijas hokeja līgā Ervīns Muštukovs palīdzēja Šefīldas „Steelers” ar 6:1 sakaut „Panthers”. Muštukovs atvairīja 23 no 24 pretinieku metieniem.

Krievijas Augstākajā līgā aizsargs Edgars Siksna sekmēja „Saryarka” sauso uzvaru 2:0 pār „Bars”, kas ļauj viņa komandai ieņem trešo vietu kopvērtējumā. Savukārt Aleksejam Širokovam „Almetyevsk” sastāvā zaudējums „Kazzinc-Torpedo” ar 2:3. Ceturtajā maiņā spēlējošais Širokovs ar punktiem neizcēlās.