04.03.2015. 16:17
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas «Dinamo» uzbrucējs Roberts Bukarts sarunā ar «Best4SportTV» atzina, ka algu nemaksāšana radīja nepatīkamas sajūtas.

  • Pēc mēneša jābūt skaidrībai par «Dinamo» nākotni vakar
  • Savickis: Atalgojums «Dinamo» hokejistiem ir samaksāts 2014. g. 15. oktobris

«Komandas iekšienē nebija nekādu dumpju,» atklāja Bukarts. «Skaidrs, ka neziņa, jo oktobrī klīda baumas par komandas pārtraukšanu startēt KHL čempionātā. Teikšu godīgi - čaļi nāca ar tīrāko sirdsapziņu un strādāja.»

«Ja tu nāc uz darbu un tev trīs, četrus mēnešus nemaksā algu, tev nolaižas rokas. Tu nezini, vai būs, nebūs, būs, nebūs... Rodas neskaidrības sajūta. Un ja vēl neiet spēle, tas rada nepatīkamu sajūtu,» skaidroja «Dinamo» uzbrucējs.

Atgādināsim, ka Rīgas «Dinamo» spēlētājiem pirmās algas tika izmaksātas aizvadītā gada 15.oktobrī. Kluba valdes priekšsēdētājs Juris Savickis skaidrību par nākotnes plāniem solīja ieviest pēc mēneša.

24 gadus vecais Bukarts šīs sezonas 43 KHL mačos guva sešus vārtus, izpildīja astoņas rezultatīvas piespēles partneriem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -15.

Septiņu sezonu laikā Rīgas «Dinamo» komanda KHL izslēgšanas spēlēs neiekļuva otro reizi.RTU-Rīgas stars, bērnu un jaunatnes futbola klubs Daugavgrīvas 56a, Rīga, LV-1007
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties