04.12.2015. 21:36
Latvijas hokeja uzbrucējs Roberts Bukarts piektdien guva vārtus Čehijas augstākās līgas spēlē, kamēr viņa pārstāvētā «Zlin» komanda savā laukumā ar 4:2 (2:1, 0:0, 2:1) pārspēja «Plzen».

Bukarts ar vārtu guvumu izcēlās spēles pirmā perioda vidū, kad panāca 2:1 savas komandas labā.

Latviešu uzbrucējs šajā mačā laukumā pavadīja 18 minūtes un 38 sekundes, izpildīdams piecus metienus pa pretinieku vārtiem. Spēli latvietis noslēdza ar neitrālu lietderības koeficentu.

Bukarts šosezon deviņos Čehijas čempionāta mačos izcēlies ar četriem gūtajiem vārtiem, bet abus pirmos viņš bija guvis savā Čehijas čempionāta debijas mačā, kad vienreiz izcēlās spēlē, kā arī realizēja uzvaru nesošo pēcspēles metienu.

Kā zināms, Bukarts šo sezonu uzsāka Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandā Rīgas «Dinamo», taču nespēja pārliecināt trenerus par savu lietderību, tāpēc līgumsaistības ar viņu oktobra sākumā tika pārtrauktas.

Bukarts šosezon piedalījās septiņās KHL spēlēs, kuru laikā izcēlās ar diviem vārtu guvumiem un neitrālu lietderības koeficientu.

Čempionāta kopvērtējumā pašlaik ar 25 punktiem 24 spēlēs «Zlin» ieņem 12.vietu 14 komandu konkurencē, kamēr latviešu aizsarga Jēkaba Rēdliha pārstāvētā Karlovi Vari «Energie» ar 24 punktiem 24 mačos ir pozīciju zemāk.