03.12.2017. 23:51

Čehijas hokeja čempionātā uzvaras bullīti skaistā stilā realizējis Andris Džeriņš, bet viņa un Oskara Cibuļska pārstāvētā ''Mountfield'' ar 1:0 pieveica ''Kometa''. Andrim uz ledus 18:23 minūtes, divi metieni pa vārtiem,, divi no sešiem uzvarēti iemetieni un neitrāla lietderība. Oskars spēlēja 23:03 minūtes, bloķēja divus metienus un arī iekrāja neitrālu lietderību.

Roberta Bukarta un Ralfa Freiberga ''Aukro Berani'' Čehijā droši ar 5:2 apspēlēja ''Dynamo Pardubice''. Roberts 16:59 minūtēs atdeva divas rezultatīvas piespēles, trīs reizes meta pa vārtiem un nopelnīja lietderību plus viens. Ralfam 19:01 minūtes, divi metieni, viens spēka paņēmiens, desmit minūšu disciplinārais sods un neitrāla lietderība.

Šveices spēcīgākajā čempionātā Elvja Merzļikina ''Lugano'' ar 4:2 pārspēja Ivaru Punnenovu un ''Tigers''. Elvis palika uz rezervistu soliņa, bet viņa konkurents uz vietu sastāvā Daniels Mancato atvairīja 25 no 27 ''Tigers'' metieniem. Ivars zaudētāju sastāvā tika galā ar 27 no 31 pretinieku izpildītajiem metieniem pa vārtiem.

Arī Ronaldam Ķēniņam svētdien aizvadīta spēle Šveicē, un viņa pārstāvētā ''ZSC Lions'' ar 3:2 papildlaikā pieveica ''Bern'' hokejistus. Ronalds šoreiz spēlēja 10:19 minūtes, no kurām 2:01 mazākumā, nopelnīja divas soda minūtes un spēli noslēdza ar negatīvu lietderību mīnus viens.

Krievijas hokeja līgā (VHL) Nikolaja Jeļisejeva un Ērika Ševčenko Ķīnas komanda ''Tsen Tou'' ar 5:3 pieveica Kazaņas ''Bars''. Ēriks uz ledus pavadīja 22:25 minūtes, kas bija otrs lielākais spēles laiks komandā, izdarīja divus metienus pa vārtiem un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Jeļisejevs spēlēja 18:45 minūtes, atdeva vienu rezultatīvu piespēli, izdarīja divus metienus pa vārtiem un arī spēli pabeidza ar neitrālu lietderību.

Citā VHL spēlē Karagandas ''Saryarka'' ar 1:2 papildlaikā piekāpās ''Sputnik NT''. Edgars Siksna spēlēja 20:22 minūtes, četras reizes meta pa vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens. Savukārt Kirilam Tambijevam debijā 15:51 minūte, viens metiens un neitrāla lietderība.

Savukārt Krasnojarskas ''Sokol'' ar 8:2 sagrāva Sanktpēterburgas ''Dynamo''. Uzvarētāju sastāvā Artūrs Ozoliņš uz ledus pavadīja 19:23 minūtes, atdeva divas rezultatīvas piespēles, trīs reizes meta pa vārtiem, uzvarēja septiņos no 14 iemetieniem un iekrāja pozitīvu lietderību plus viens.

Vācijas hokeja čempionātā (DEL) pieredzes bagātā Latvijas hokeja aizsarga Arvīda Reķa ''Panthers'' ar 2:3 piekāpās ''Ice Tigers''. Arvīds spēlēja savas komandas otrajā aizsargu pārī, bet ar rezultativitātes punktiem neizcēlās.

Lielbritānijas hokeja līgā (EIHL) graujošu panākumu guvusi Latvijas vārtsarga Ervīna Muštukova Šefildas ''Steelers'', kas ar 6:1 sagrāva ''Lightning''. Ervīnam šajā vakarā daudz darba nebija, un viņa atvairīja 16 no 17 pretinieku izpildītajiem metieniem pa vārtiem.

Citā EIHL spēlē ''Flyers'' ar 5:1 sagrāva ''Capitals'' hokejistus. Uzvarētāju sastāvā Ričards Birziņš ne ar ko ievērības cienīgu spēles protokolā neatzīmējās. ''Capitals'' rindās Juris Upītis arī palika bez punktiem, Rihards Grigors izcēlās vien ar divām soda minūtēm, bet Ņikitam Koļesņikovam arī tukšā spēle.

18. zaudējumu 28 Slovākijas hokeja čempionāta spēlēs piedzīvojusi ''Nove Zamky'', svētdien savā laukumā ar 1:5 piekāpjoties ''Dukla''. Artūrs Salija spēlēja savas komandas pirmajā aizsargu pārī un joprojām ir komandas kapteiņa asistents. Koba Jass darbojās otrajā uzbrucēju trijniekā, bet ar rezultativitāti neizcēlās, savukārt Mārim Jasam vieta trešajā aizsargu pārī. Jāņa Andersona ''Zvolen'' ar 4:1 uzvarēja ''Zilina'', bet Jānis darbojās tikai ceturtajā maiņā.

Izmantotie resursi:Supreme Hockey League - Game summarySupreme Hockey League - Game summarySupreme Hockey League - Game summaryflashscore.comMountfield HK - HC Kometa Brno, 03.12.2017 |...Aukro Berani Zlín - HC Dynamo Pardubice,...https://www.sihf.ch/de/game-center/...https://www.sihf.ch/de/game-center/...https://www.del.org/event/augsburge...Elite Ice Hockey League | Pointstreak StatsElite Ice Hockey League | Pointstreak Stats

V zápase s brněnskou Kometou gól nepadl a došlo na nájezdy. Ten rozhodující proměnil královéhradecký ANDRIS #DŽERINŠ. #MHKvKOM #TELH pic.twitter.com/QvNcutWZZH— MountfieldHK Stream (@MountfieldHKTS) December 3, 2017