02.10.2016. 22:46

Čehijas Ekstralīgā ražīgs vakars abiem mūsu uzbrucējiem. Roberts Bukarts Zlīnas PSG uzvarā pār "Triner" (4:3, bullīšos) izcēlās ar diviem punktiem un nerealizētu pēcspēles metienu. Bukarts jau 40. sekundē atklāja rezultātu, bet 53. minūtē ar rezultatīvu piespēli palīdzēja panākt 3:3. Viņa rēķinā neitrāls lietderības koeficients un četri metieni pa vārtiem. Bukartam šosezon septiņās spēlēs septiņi (4+3) punkti.

Bullīšos uzvarēja arī "Mountfield", kas mājās ar 3:2 pārspēja Liberecas "Bili Tygri". Andris Džeriņš 12. minūtē atklāja rezultātu, izdarīja divus metienus pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu +1, kā arī uzvarēja 18 no 26 iemetieniem (69,2%). Šosezon Džeriņam deviņās spēlēs seši (2+4) punkti.

Vācijā Krēfeldes "Pinguine" savā laukumā ar 2:4 atzina Izerlonas "Roosters" pārākumu. Herberts Vasiļjevs spēlēja trešajā maiņā un pirmās trešdaļas beigās nopelnīja divas soda minūtes. Taču tieši šajā mazākumā "Pinguine" guva savus pirmos vārtus – 1:3 panāca Daniels Pjeta, kurš šovakar aizvadīja savu 600. spēli DEL. Citā spēlē Augsburgas "Panther" mājās ar 4:1 pārspēja "Bremerhaven". Arvīds Reķis spēlēja pirmajā aizsargu pārī.

Austrijas atklātajā čempionātā Zintis Nauris Zuševics izdarīja vienu metienu pa vārtiem un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu, bet Grācas "99ers" mājās ar 0:1 piekāpās Čehijas "Znojmo". Savukārt Ļubļanas "Olimpija" ar 1:4 viesos zaudēja Vīnes "Capitals". Vienīgos vārtus guva aizsargs Kristaps Bazevičs, kurš 16. minūtē panāca 1:1 un trešo maču pēc kārtas tika pie vismaz viena punkta. Bazeviča rēķinā arī divi metieni pa vārtiem, divas soda minūtes un negatīvs lietderības koeficients -2. Šosezon Bazevičam sešās spēlēs jau četri (2+2) punkti.

Slovākijā zaudējumus piedzīvoja abi latviešu hokejistu klubi. "Zvolen" ar Renāru Demiteru un Jāni Andersonu ierindā viesos zaudēja "Lieptovsky Mikulas" (1:4), bet "Martin" bez Artūra Salijas ar 3:9 kapitulēja Košicē. Lielbritānijas Izaicinājuma kausā uzvaru izcīnīja Šefīldas "Steelers", kas viesos ar 5:4 bullīšos pārspēja Mančestras "Storm". Ervīns Muštukos atvairīja 47 no 51 metiena. Savukārt Edinburgas "Capitals" mājās ar 6:4 uzvarēja "Fife Flyers". Rolands Gritāns pie punktiem netika.

Izmantotie resursi:https://www.telekomeishockey.de/eve...erstebankliga.aterstebankliga.atKošice si schuti zastrieľali. Nitra si poradila...PSG Zlín - HC Oceláři Třinec, 02.10.2016 |...Mountfield HK - Bílí Tygři Liberec, 02.10.2016...Gamesheet: Sheffield Steelers at Manchester...Gamesheet: Fife Flyers at Edinburgh Capitals -...

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933