16.09.2016. 23:12
Roberts Bukarts turpinājis rezultatīvo sezonas sākumu Čehijā, kamēr Šveices čempionātā Ivars Punnenovs atvairīja 45 no 49 metieniem, bet četri trešajā periodā ielaistie vārti liedza viņa "Tigers" komandai uzvarēt "Zug" (3:4).

Čehijas čempionātā Roberts Bukarts atzīmējies ar sezonas trešo vārtu guvumu. Viņš „Zlin” izbraukuma mačā pret „Mlada Boleslav” palīdzēja komandai atspēlēties no 0:3, 23. minūtē pats gūstot vārtus, bet 30. minūtē izceļoties ar rezultatīvu piespēli. „Zlin” spēlē gan zaudēja ar 4:5, bet Bukarts maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu, četriem metieniem pa vārtiem un divām soda minūtēm, kuru laikā pretinieki guva vārtus. Sezonas pirmajās četrās spēlēs Bukartam jau pieci punkti (3+2). Savukārt Andris Džeriņš un „Mountfield” ar 2:3 zaudēja „Vitkovice”, latviešu uzbrucējam spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Slovākijas augstākajā līgā tikmēr „Martin” vienība ar Artūru Saliju sastāvā piekāpās „Banska Bystrica” (0:2). Salija maču pabeidza ar neitrālu koeficientu. Zaudējums Slovākijā arī Jānim Andersonam un Renāram Demiteram „Zvolen” sastāvā, zaudējot ar 1:3 „Žilina”, turklāt Demiters palika ar lietderības koeficientu mīnus divi.

Vācijā DEL čempionātā Arvīda Reķa pārstāvētā „Panther” ar 2:1 pieveica „Ice Tigers”, pašās mača beigās atspēlējoties no 0:1 un ar diviem vārtiem nokārtojot uzvaru. Bet Herberts Vasiļjevs un Krēfeldes „Pinguine” atspēlējās no 0:2 un izrāva uzvaru 4:3 mača pēdējās minūtēs pret "Adler".

Ronalds Ķēniņš un „ZSC Lions” izcīnīja uzvaru 2:1 pār „Lausanne” Šveices čempionātā. Ķēniņš nopelnīja divas soda minūtes, bet punktus neguva, neskatoties uz gandrīz piecās vairākumā nospēlētām minūtēm. Bet „Tigers” vienību no zaudējuma neglāba pat Ivara Punnenova atvairītie 45 metieni no 49 mačā pret „Zug”. Punnenovs noturējās sausā līdz pat pēdējam periodam, kamēr viņa komanda bija izvirzījusies vadībā 3:0, taču mača pēdējās 20 minūtēs „Zug” Punnenova vārtos sameta četras ripas.

Krievijas augstākajā līgā Edgara Siksnas pārstāvētā „Sariarka” ar 1:2 piekāpās „SKA-Neva”. Siksna pie punktiem netika, bet Artūrs Ozoliņš „Ermak” pārliecinošajā uzvarā 6:0 pār „Buran” savāca veselas trīs rezultatīvas piespēles.

Polijas līgā Mārtiņš Porejs un Mārtiņš Jakovļevs palika bez punktiem „Katowice” zaudējumā „KS Unia” ar 0:2, turklāt Porejam divas soda minūtes. Savukārt Māris Jučers „Nowy Targ” vārtos piedzīvoja zaudējumu pret valsts čempioni „Cracovia” ar 3:4.

Kristaps Bazevičs Ļubļanas „Olimpija” sastāvā pieredzēja smagu zaudējumu pret „Villach” EBEL turnīra ietvaros – 1:6. Bazevičs maču gan noslēdza ar lietderības koeficientu tikai mīnus viens, bet bez metieniem pa pretinieku vārtiem.