17.01.2016. 18:13
Itālijas A Sērijas 20. kārtas ietvaros ''Juventus'' pirmajā puslaikā nežēloja ''Udinese'' un iesita četrus vārtus, izcīnot graujošu uzvaru ar 4:0. Teicamu spēli turīniešu rindās aizvadīja Paulo Divala, kurš izcēlās ar diviem vārtiem un piespēli, savukārt Džanluidži Bufonam šī bija 250. uzvara A Sērijā ''Juventus'' rindās.

Līdzšinējie A Sērijas čempioni Turīnas ''Juventus'' ar 4:0 viesos pārspēja ''Udinese''. Pirmā bīstamā izdevībā ''Juventus'' radās pēc standartsituācijas, kad Džordžo Kjelini bumbu ar galvu novirzīja tālāk Mario Mandžukičam, kurš pa bumbu netrāpīja un izniekoja teicamu iespēju. Pēc īsa brīža lielisku soda sitienu no aptuveni 25 metriem veica Paulo Divala, sitot tālajā stūrī un neatstājot nekādas cerības pretinieku vārtsargam. Lai rezultātu dubultotu ''Juventus'' bija nepieciešamas vien trīs minūtes - atkal uzmanības centrā atradās Divala, piespēlējot ar galvu Sami Kediram, kurš bumbu raidīja gandrīz tukšos vārtos. ''Udinese'' nedienas turpinājās, jo 25. minūtē sarkano kartīti nopelnīja tās centra aizsargs Danilo, kurš klupināja Mandžukiču izgājienā viens pret vienu. Pendeli izpildīja Divala, kurš bija nekļūdīgs un panāca jau 3:0. ''Juventus'' ar šādu rezultātu vēl nebija mierā, un īsi pirms puslaika beigām savu individuālo meistarību nodemonstrēja Alekss Sandro, kurš apspēlēja pretinieku aizsargu un no soda laukuma līnijas bumbu raidīja precīzi vārtu tālajā stūrī.

Pēc graujoša pirmā puslaika viesi nedomāja apstāties un uzbruka tikpat bieži kā iepriekš. Labas izdevības bija Mandžukičam un vēlāk arī viņa nomainītajam Alvāro Moratam. Puslaika vidū no gandrīz 30 metriem pēc standartsituācijas bīstami sita Frančesko Lodi, taču ''Juventus'' glāba tās leģendārais vārtsargs Džanluidži Bufons. Spēlei ritot, dažas iespējas bija arī ''Udinese'', taču tās palika neizmantotas. Turīnieši kontrolēja mača gaitu un nedeva iespējas saviem pretiniekiem, tādējādi aizvadot mierīgu otro puslaiku un beigās svinot graujošu uzvaru ar 4:0.

''Roma'' sava jaunā trenera Lučāno Spalleti vadībā nespēja tikt galā ar pastarīti ''Hellas Verona'', kas šosezon nav spējusi izcīnīt nevienu uzvaru. Pirmie vārtus guva romieši, kad 41. minūtē izcēlās Beļģijas izlases pussargs Radža Naingolans, taču pārsvaru mājinieki nespēja noturēt un Džiampolo Pazini otrajā puslaikā guva vārtus no 11. metru soda sitiena atzīmes. Spēle noslēdzās 1:1, turklāt Romai šis bija jau piektais neizšķirts pēdējās sešās spēlēs.

Nestabili spēlējošās Milānas ''Inter'' un ''Atalanta'' duelī tika fiksēts neizšķirts 1:1, turklāt mača galvenais arbitrs Nikolā Rizoli dāsni dalīja dzeltenās kartītes, kopumā deviņas reizes brīdinot abu komandu spēlētājus. Interesanti, ka neviena no komandām nespēja pārspēt pretinieku vārtsargu, jo gan ''Inter'', gan ''Atalanta'' savos vārtu guvumos raidīja bumbu savos vārtos. Pirmais savos vārtos 18. minūtē sita ''Inter'' spēlētājs Heisons Murilo, bet pēc septiņām minūtēm atbildi parādā nepalika Rafaels Tolo, kurš arī raidīja bumbu savos vārtos. Turpinājumā rezultāts nemainījās, tādējādi ''Inter'' izcīnīja punktu, kas pēdējās četrās spēlēs komandai bija tikai ceturtais.

Datums Komandas Rez./Laiks Vārtu guvēji
16.01. Atalanta-Inter 1:1 (1:1) Murilo 18' (s.v.) - Tolo 25' (s.v.)
Torino-Frosinone 4:2 (3:1) Imobile 9' (11m) Beloti 37' 41' Benasi 82' - Samarko 33' Avelars 74' (s.v.)
Napoli - Sassuolo 3:1 (2:1) Kalehons 19' Igvains 42' 90' - Falčineli 3' (11m)
17.01. Genoa-Palermo 4:0 (1:0) Suso 4' Pavoleti 71' 88' Rinkons 75'
Bologna-Lazio 2:2 (2:0) Gjačerīni 2' Destro 18' - Kandreva 71' (11) Luličs 77'
Carpi-Sampdoria 2:1 (1:1) Lolo 27' Mbakogu 55' (11m) - Korea 33'
Chievo-Empoli 1:1 (1:0) Paloči 7' - Toneli 47'
Roma-Hellas Verona 1:1 (1:0) Naingolans 41 - Pazini 61' (11m)
Udinese-Juventus 0:4 (0:4) Divala 15' 26' (11) Kedira 18' Sandro 42'
Milan-Fiorentina 21:45