01.03.2015. 10:15
Bufalo «Sabres» vienība, kurai traumas dēļ nevar palīdzēt Zemgus Girgensons, sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē viesos ar 3:5 zaudēja Floridas «Panthers», kuras rindās pirmo spēli aizvadīja čehu hokejists Jaromirs Jāgrs.

Girgensons izlaida otro «Sabres» spēli, jo 24. februārī guva kājas traumu, kad viņam pa potīti trāpīja pretinieka mestā ripa. Girgensons ir iekļauts savainoto spēlētāju sarakstā un laukumā nevarēs doties vismaz divas nedēļas.

Bufalo «Sabres» nespēja turpināt divu uzvarētu spēļu sēriju, lai gan pirmajā periodā pēc Kodija Hodžsona un Andreja Mežāroša metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0. Otrajā periodā «Panthers» pārņēma iniciatīvu un guva trīs vārtus, panākot 3:2, jo divas ripas iemeta Brendons Pirri, bet reizi precīzs bija Nikijs Bjugstads.

Trešajā periodā spēles 53. minūtē Torejs Mitčels vēl spēja panākt izlīdzinājumu 3:3, taču minūti vēlāk «Sabres» pieļāva kļūdu un «Panthers» uzbrucējs Skotijs Apšols guva uzvaras vārtus, bet mača izskaņā vēl vienu ripu Florida iemeta jau tukšos pretinieku vārtos, kad izcēlās Dereks Makenzijs.

Floridas komandā pirmo spēli aizvadīja Jāgrs, kuru tikai divas dienas iepriekš «Panthers» iemainīja no Ņūdžersijas «Devils». Jāgrs spēlēja 17 minūtes, trīs reizes meta pa vārtiem, taču šoreiz rezultativitātes punktus nenopelnīja.

«Sabres» cieta 44. zaudējumu 63 spēlēs un ar 43 punktiem ir pēdējā 16. vietā Austrumu konferencē un ir pēdējā pozīcijā arī visā līgā. Floridas «Panthers» ar 67 punktiem ieņem 9. vietu Austrumu konferencē un cīnās par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs.

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa