24.11.2015. 07:35
Piekto zaudējumu pēc kārtas Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta pirmdienas spēlē piedzīvoja latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensons pārstāvētā Bufalo «Sabres» komanda.

Aizvadītajā spēlē «Sabres» hokejisti ar rezultātu 1:2 savā laukumā piekāpās Sentluisas «Blues» vienībai.

Latviešu uzbrucējs savainojumu guva pirms piecām spēlēm, kad pret viņu spēcīgu spēka paņēmienu pielietoja Sanhosē «Sharks» uzbrucējs Tomijs Vingls.

Trešajai trešdaļai sākoties «Sabres» atradās vadībā ar 1:0, taču atlikušajās 20 minūtēs viesi guva divus vārtus, svinot panākumu ar minimālu pārsvaru.

Ar vienīgo vārtu guvumu «Sabres» komandā izcēlās Deivids Legvands, bet «Blues» rindās precīzi bija Trojs Brūvers un Robs Fabri.

Nākamo dueli «Sabres» aizvadīs naktī uz ceturtdienu, kad savā laukumā tiksies ar Nešvilas «Predators» klubu.

Šīs sezonas 16 NHL regulārā čempionāta spēlēs Girgensons guvis vienus vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» ar 18 punktiem 21 spēlē noslīdēja uz 14.pozīciju.