25.11.2017. 06:15

Zemgus Girgensons aizvadīja 15. spēli pēc kārtas, neizceļoties ar rezultativitātes punktiem. Viņš nospēlēja 10:40 minūtes, 1:17 no tām mazākumā, un izdarīja trīs metienus pa vārtiem un pielietoja vienu spēka paņēmienu. Girgensons bija laukumā mača pēdējā minūtē, kad uzvarētājs jau bija skaidrs, bet „Oilers” tomēr ar metienu no zilās līnijas guva vārtus, kas noveda pie Girgensona negatīva lietderības koeficienta mīnus viens.

„Sabres” pirmajā periodā neprata izmantot nevienu no trim vairākumiem, bet otrā perioda izskaņā beidzot izdevās izvirzīties vadībā pret pasīvi spēlējošo Edmontonu. Pēc kārtīgas pacīnīšanās pie laukuma apmales savus pirmos vārtus šosezon guva Jākubs Jūzefsons, kuram ar rezultatīvu piespēli palīdzēja arī Džordans Nolans, kuram tas bija trešais punkts pēdējās divās spēlēs.

Trešā perioda pašā sākumā Bufalo savu pārsvaru dubultoja, vārtus gūstot Džekam Aikelam, kurš pārsteidza Edmontonas vārtsargu ar negaidītu metienu no asa leņķa. Edmontona pamazām sāka spēlēt aktīvāk, iesaistījās pāris asumos un uzbrukuma vairāk, taču spēles likteni galīgi izšķīra Kaila Okposo metiens tukšos vārtos no savas zonas, panākot 3:0.

29 metienus atvairījušajam Bufalo vārtsargam Robinam Lēneram gan neizdevās nosargāt savus vārtus neskartus. 20 sekundes pirms mača beigām, kad laukumā bija arī Girgensons, „Sabres” aizsardzībā vairs nespēlēja ar maksimālo atdevi, un franču aizsargs Johans Ovitū ar vieglu metienu no zilās līnijas nogādāja ripu vārtos.

Edmontona un Bufalo ir komandas, kuras pirms diviem gadiem ar ļoti vāju sniegumu regulārajā sezonā ieguva tiesības draftēt attiecīgi Konoru Makdeividu un Džeku Aikelu. Lai arī abi jaunie spēlētāji NHL ienākuši ļoti veiksmīgi, Makdeividam triumfējot pagājušās sezonas balsojumā, abas komandas šosezon atgriezušās vecajās bedrēs. „Sabres” ar 16 punktiem ir priekšpēdējā vietā līgā, bet „Oilers” guvusi par diviem punktiem vairāk un ieņem 29. vietu.

Makdeivids, kurš šosezon guvis jau 28 punktus, ir septītais rezultatīvākais spēlētājs līgā, kas gan reti sniedzis komandai uzvaras. Šonakt pret „Sabres” Makdeivids 22 nospēlētajās minūtēs izdarīja trīs metienus pa vārtiem un ieguva negatīvu lietderības koeficientu mīnus divi.

„Sabres” sastāvā pa diviem punktiem guva Okposo, Evanders Keins un somu aizsargs Rasmuss Ristolainens, kurš aizvadīja savu pirmo spēli kopš otrā novembra un uzreiz nospēlēja 27 ar pusi minūtes, izceļoties arī ar pieciem metieniem pa vārtiem.

Vārti: 34:16 Jūzefsons (Okposo, Nolans) 1:0, 40:43 Aikels (Keins, Ristolainens) 2:0, 59:09 Okposo (Ristolainens, Keins) (t.v.) 3:0, 59:40 Ovitū 3:1Metieni:31:30Noraidījumi: 6:6Vārtsargi: Robins Lēners – Lorāns Broso

Izmantotie resursi:Official Site of the National Hockey League |...

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]