20.07.2016. 11:06

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Jaunās sezonas gaidās "Sabres" atlikuši vēl divi ierobežoti brīvie aģenti, ar kuriem nav noslēgts līgums. Bufalo klubs noteikti vēlas panākt ilgtermiņa līgumu ar komandai nozīmīgo aizsargu Rasmusu Ristolainenu, un Girgensons sarakstā ir otrais.

Uzskata, ka Girgensons vēlas līgumu uz diviem vai trim gadiem, taču viņa pozīcijas sarunās vājina pieticīgā rezultativitāte pagājušā sezonā ar 71 spēlē gūtiem septiņiem vārtiem un 18 rezultativitātes punktiem. Tas ir pieticīgākais rādītājs Girgensonam pēdējās trijās sezonās, turklāt Bufalo mājas spēlēs viņš neguva nevienus vārtus.

Klubs Girgensonam piedāvāja līgumu uz vienu sezonu par 874 125 dolāriem, kas ir par pieciem procentiem vairāk nekā aizvadītajā sezonā. Tomēr uzbrucējs piedāvājumu nepieņēma.

Pašlaik arī nav skaidra Girgensona vieta komandā, jo sezonas beigās gan galvenais treneris Dens Bailsma, gan ģenerālmenedžeris Tims Marejs atzina, ka nezina, vai latvietim būtu vieta uzbrukuma centrā vai malā. Pēc sezonas beigām Girgensons atzina, ka parādīja ne labāko spēli, turklāt pašlaik viņa vieta, visticamāk, būtu ceturtajā maiņā, kas neatbilst "Sabres" sākotnējām cerībām, rakstīja "Buffalo News".

Girgensona aģents Kents Hjūdžs situācijas plašāku skaidrojumu nesniedz, bet sagaidāms, ka kluba algu griestu dēļ viņa klients nevarēs pretendēt uz būtiski lielāku līgumu par "Sabres" jau piedāvāto variantu.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties