10.11.2013. 21:08
Vienīgajā šīs dienas Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas (LBL2) spēlē savā starpā tikās bez zaudējumiem spēlējošā BTS un bez uzvarām spēlējošā "VEF skola" komanda. BTS izbraukumā prata izcīnīt vieglu uzvaru ar rezultātu 86:62.

BTS un "VEF Skola" komandām pirms šī mača bija pilnīgi pretējas uzvaru un zaudējumu bilances, attiecīgi 5-0 un 0-5. "VEF skola" savā laukumā centās tikt pie pirmā panākuma, ko lieliski apliecināja aizvadītā pirmā ceturtdaļa. Līdz tās vidum mājinieki izvirzījās vadībā ar 12:4, kam sekoja BTS atbilde ar 16:2 izrāvienu. Gala rezultātā viesi pirmo desmitminūti noslēdza savā labā ar rezultātu 24:22. Otrajā ceturtdaļā viena no vadošajām līgas komandām turpināja spēlēt gana pārliecinoši, lai būtiski palielinātu rezultāta starpību un uzvarētu pirmo puslaiku (46:34).

Otrā puslaika ievadā mača liktenis jau bija principā izšķirts. BTS izdevās veikt vēl vienu 11:0 izrāvienu, kas deva jau 23 punktu pārsvaru. Pēc šī izrāviena spēle izlīdzinājās, bet kādu pavērsienu "VEF skola" basketbolistiem neizdevās veikt. Ceturtās ceturtdaļas ievads daudz neatšķīrās no iepriekšējām divām ceturtdaļām. BTS spēlētāji veica izrāvienu, lai pēc tam mierīgi novestu maču līdz sekmīgam gala iznākumam. Šī spēle noslēdzās ar rezultātu 86:62.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 27 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām bija Jānis Zemels, bet pa 14 punktiem Pētera Rudzāja un Klāva Šilberga rēķinā. "VEF skola" komandā pārliecinošs līderis bija Rodions Kurucs, gūstot 26 punktus.

"VEF skola" - "Baltijas Tranzīta serviss" 62:86 (22:24, 12:22, 12:20, 16:20)"VEF skola": Kurucs 26 (6 ab), Zotovs 8, Kohs 8, Hāzners 6, Ikaunieks 4, Liepa 4, Enkuzēns 2, Raimo 2 (6 ab), Šiliņš 2, Bērziņš, Upe, Hudins.BTS: Zemels 27 (7 ab), Rudzājs 14, Šilbergs 14 (6 ab), Delvers 13 (7 rezult. piesp., 6 ab), Gubāts 8, Upe 5, Čoders 4, Felšs-Mīlbergs 1, Balsers, Lejasmeiers, Auns.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa