15.12.2013. 16:32
Svētdien, 15. decembrī, Nordea Basketbola līgā notiek divas spēles. SK "Cēsis" basketbolistes izbraukumā uzvarēja Latvijas U16 izlasi un nodrošināja vismaz otro vietu pirmā apļa kopvērtējumā.

Nordea līgas līderes vadību iekaroja trīs posmos. Centra spēlētāja Aija Brumermane punktos pārvērta auguma, pieredzes un meistarības pārsvaru. Liene Priede sekmīgi piešāva pazīstamos “Rīdzenes” grozus no distances, bet Cēsu presings regulāri piespieda kadetes kļūdīties. Par spīti, tam, Aināra Čukstes un Līgas Alilujevas trenētās meitenes uz brīdi izvirzījās vadībā, bet Dignas Strautmanes precīzie pustālie metieni ļāva regulāri gūt punktus.

Otrajā ceturtdaļā Cēsu aizsardzība ar “half court press” elementiem vēl biežāk beidzās ar bumbas atņemšanu, tādējādi viešņas guva daudzus vieglus punktus ātrajos uzbrukumos. Atpūtas dienu saņemot Zanei Jākobsonei, savas iespējas labi izmantoja Sigita Džarcāne, pārķertās bumbas papildinot ar precīziem metieniem uzbrukumu noslēgumos. Katram piecpadsmitgadnieču gūtajam punktam Cēsis atbildēja ar trijiem, puslaikā tuvojoties pussimta atzīmei – 16:48.

Otrajā puslaikā Digna Strautmane, kurai – tāpat kā Andai Kuzminai un Martai Jančevskai – svētdien bija sestā spēle trīs dienās, saņēma vairāk atpūtas. Armanda Krauliņa komanda izmantoja savu svaigumu un dubultoja pārsvaru.

Latvijas U16 izlase – Cēsis 31:105 (10:24, 6:24, 6:31, 9:26)U16 izlase: Strautmane 8 (6ab), Lipe 4 (5pp), Platača 4, Jančevska 4, Gribuste 3, Kuzmina 2 (5pp), Hudjakova 2 (4ab), Martinsone 2, Grabe 1, Rozentāle 1, Ruperte, Pleša.Cēsis: Brumermane 24 (5ab, 5rp), Priede 20 (6ab, 5pb), Jansone 14, Silarāja 13 (8rp, 6pb), Lapsiņa 11, Džarcāne 8 (6rp, 5pb), Vītola 8, Bernsone 5, Gasiņa 2; Jākobsone.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa