01.07.2012. 08:51
Pagarinājis līgumu ar Orlando "Magic" uz nākamo sezonu, Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) superzvaigzne Dvaits Hovards atkal pieprasījis kluba vadībai maiņas darījumu, kā rezultātā centrs varētu nonākt Bruklinas "Nets" komandā jau pirms nākamās sezonas sākuma.

Aizvadītajā sezonā Hovarda vēlme pamest Orlando tika atspoguļota gari un plaši, taču viss beidzās ar to, ka spēlētājs netika aizmainīts un piekrita ar klubu pagarināt līgumu uz nākamo sezonu. Tagad gan Hovards apgalvojot, ka "Magic" ar šantāžas palīdzību piespiedis spēlētājam pagarināt līgumu un pat sūdzējies Spēlētāju asociācijā (NBPA) par šādu "Magic" rīcību. Tiesa, gan NBPA neplānojot uzsākt nekādas darbības pret klubu.

"Magic" starpsezonā atlaida treneri van Gandiju, ar kuru Hovards nespēja sadzīvot, kā arī ģenerālmenedžeri Otisu Smitu, taču Hovardam, acīmredzot, ar to nav bijis gana, lai vēlētos palikt Floridā. Piektdien Hovards ticies ar nesen iecelto ģenerālmenedžeri Robu Heningu un pavēstījis par vēlmi tikt aizmainītam uz Bruklinas "Nets".

Starp citu, iepriekšējais ģenerālmenedžeris Smits jau bija solījis Hovardam darījumu, kas ļautu centram doties uz Bruklinu, taču tika atlaists pirms to izdarīja.

Par nākamo sezonu Hovards saņems vairāk nekā 19,5 miljonus dolāru.

"Nets" šajā situācijā var nošaut pat trīs zaķus ar vienu šāvienu. Hovarda atnākšana varētu ļaut klubam noturēt komandā saspēles vadītāju Deronu Viljamsu. Aizsargs pirmdien tiksies ar "Nets" un "Mavericks" pārstāvjiem, lai izvēlētos, ar kuru no klubiem parakstīt līgumu. Cits saspēles vadītājs, viens no labākajiem līgas vēsturē, Džeisons Kids nolēmis doties līdzi Viljamsam. Beigās "Nets" var iegūt trīs superzvaigznes uzreiz - Viljamsu, Hovardu un Kidu. Tiesa, "Nets" pārstāvjiem esot šaubas, vai Hovards pieņemtu līguma nosacījumus, ko klubs būs gatavs piedāvāt.

Izmantotie resursi:ESPNVertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties