07.05.2013. 09:05

Latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas Bruins komanda pirmdien izcīnīja otro uzvaru Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas sērijā ar Toronto Maple Leafs - 5:2 viesos. Tādējādi Bruins sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījušies vadībā ar 2:1.

Pirmajās divās trešdaļās Bostona četras reizes pārspēja mājinieku vārtsargu Džeimsu Reimeru, izceļoties gan vienādos sastāvos, gan vairākumā un arī mazākumā. Tikmēr Toronto hokejisti, kuri play-off turnīrā iekļuvuši pēc deviņu gadu pauzes, spēja gūt vienus vārtus. Pēdējā trešdaļā Fils Kesels jau 1.minūtē guva vēl vienus vārtus Maple Leafs labā, tomēr līdz pat perioda beigām samazināt starpību vēl vairāk neizdevās. Tad Reimers tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, bet Bruins čehu uzbrucējs Daniels Krejči raidīja ripu tukšos vārtos - 5:2.

Par spēles spožāko zvaigzni atzina Bruins somu vārtsargu Tūku Rasku, kurš tika galā ar 45 no 47 mājinieku raidījumiem. Uzvarētāju labā pa trim punktiem iekrāja Krejči (1+2)  un Milans Lučičs (0+3). Daugaviņš, kurš piedalījās sērijas pirmajā spēlē, nu jau otro maču pēc kārtas palika Bruins rezervē.