13.02.2017. 14:16
Pēc tam, kad Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Bostonas «Bruins» no galvenā trenera pienākuma izpildīšanas pagājušajā nedēļā atbrīvoja Klodu Žuljēnu, šī vienība izcīnījusi trīs panākumus pēc kārtas. Pēdējā no mačiem tā ar 4:0 savā laukumā pieveica spēcīgo Monreālas «Canadiens».

Jau spēles pirmajā minūtē izcēlās kautiņš, kurā dūres izvicināja Endrjū Šovs («Canadiens») un Torijs Krugs («Bruins»). Iespējams, tieši tas brīdis kļuva par veiksmīgu pagrieziena punktu laukuma saimniekiem, kuri mača turpinājumā Monreālas komandas vārtos raidīja četras ripas, no kurām vienu mazākumā.

Adams Makveids, gūstot savus otros vārtus sezonā, devītajā minūtē atklāja cīņas rezultātu. Otrās trešdaļas ievadā pieredzējušais slovāku aizsargs Zdeno Hara mazākumā skaistā manierē (apspēlēja Aleksandru Radulovu) dubultoja pārsvaru, bet 10 minūtes vēlāk vairākumā trešos vārtus «Bruins» labā guva Davids Krejči.

Punktu trešā perioda sākumā duelim pielika Frenks Vatrano.

«Mēs nezaudējām vārtus. Svarīgs ir psiholoģiskais noskaņojums, kādā mēs dodamies laukumā. Ticība, ka uzvarēsim. Puiši sāk pievērst uzmanību sīkumiem, kuri ir svarīgi, lai gūtu panākumus. Mēs nezaudējam vārtus mazākumā,» NHL mājas lapā citēts «Bruins» uzbrucējs Deivids Bakess.

«Bruins» hokejisti izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas, turklāt katrā no šiem mačiem guvuši vismaz četrus vārtus.

«Uzskatu, ka pirmo trešdaļu aizvadījām ļoti intensīvi, bija teicamas epizodes, lai gūtu vārtus. Pēc pārtraukuma, kad laukumā pretiniekiem bija specbrigādes, mēs pazaudējām savu spēli,» NHL mājas lapā norādījis «Canadiens» galvenais treneris Mišels Terjēns.

«Canadiens» piedzīvoja sesto zaudējumu pēdējās septiņās spēlēs.