14.05.2013. 07:24
Stenlija kausa izcīņas otro kārtu aizvadītajā naktī sasniedza Bostonas «Bruins» komanda, kuru pārstāv arī latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, kurš gan arī šoreiz palika rezervē.

«Bruins» hokejisti savā laukumā ar 5:4 papildlaikā pārspēja Toronto «Maple Leafs», sērijā izcīnot uzvaru ar 4-3.

Pirmājā trešdaļā uz Meta Bartkovski precīzu metienu «Maple Leafs» atbildēja ar Koudija Frensona vārtu guvumu, bet otrajā trešdaļā Frensons izvirzīja viesus vadībā.

Trešā perioda sākumā Fils Kesels un Nazims Kadri panāca jau 4:1 Toronto komandas labā, tomēr trešdaļas vidū Nātans Hortons vienus vārtus atspēlēja. Minūti un 22 sekundes līdz pamatlaika beigām Milans Lučičs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet 51 sekundi līdz pamatlaika beigām izlīdzinājumu panāca Patrīss Beržerons.

Tieši Beržerons papildlaika 7. minīutē guva arī uzvaras vārtus, tādējādi ļaujot «Bruins» izcīnīt uzvaru spēlē un visā sērijā.

Stenlija kausa izcīņas otrajā kārtā «Bruins» pretī stāsies Ņujorkas «Rangers», kas aizvadītajā naktī sērijas septītajā spēlē viesos ar 5:0 sagrāva Vašingtonas «Capitals». Sērija sāksies naktī uz piektdienu Bostonā.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933