01.04.2013. 06:23

Nacionālajā hokeja līgā uzvaru ar 2:0 izcīnījusi Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas „Bruins”, kura sausā atstājusi Bufalo „Sabres”. Abus vārtus „Bruins” guva tikai spēles pēdējās astoņās minūtēs. Savukārt Anaheimas „Ducks” pagarinājumā piekāpusies Kolumbusas „Blue Jackets” (1:2).

Bostonas „Bruins” vārtus šīs nakts spēlē sargāja Antons Hubodins, taču sastāvā joprojām nebija Kaspara Daugaviņa. Viņu pretinieki „Sabres” šobrīd atrodas ne tajā spožākajā situācijā (13.vietā konferencē), un „Sabres” ģenerālmenedžeris pirms spēles publiskā paziņojumā norādīja, ka laba maiņas darījuma gadījumā gatavs šķirties no jebkura komandas spēlētāja.

„Sabres” šonakt bija arī spiesti iztikt bez sezonas rezultatīvākā spēlētāja Tomasa Vaneka, taču arī bez viņa spēles pirmais periods izvērtās diezgan interesants, jo tika piešķirti veseli divi noraidījumi par simulēšanu – viens „Sabres” uzbrucējam Stīvam Otam, otrs „Bruins” spēlētājam Seiginam.

Savukārt otrajā periodā uz noraidīto spēlētāju soliņu veselas trīs reizes bija spiests doties „Bruins” uzbrucējs Nātans Hortons, vienreiz izciešot komandas sodu par skaitliskā sastāva pārkāpšanu, divreiz – jau pats par saviem pārkāpumiem. „Sabres”, kura ir 29. vietā NHL vairākuma realizācijā (13,1%), nespēja izmantot nevienu no šīm iespējām, un arī otrais periods noslēdzās ar 0:0.

Šāds rezultāts saglabājās līdz spēles 53. minūtei, kad Hortons devās uz vārtiem un paspēja izdarīt veselus divus metienus. Vārtsargs Millers tos atvairīja, taču turpat blakus bija čehs Dāvids Krejči, kurš iesita ripu vārtos (1:0). Pēc trim minūtēm šī „Bruins” maiņa atkal bija laukumā, un šoreiz jau Krejči izkārtoja vārtu gūšanas situāciju Hortonam, kuram atlika tikai īstajā brīdī pielikt nūju (2:0).

Atlikušajā spēles laikā „Sabres” vārtus gūt neizdevās, līdz ar to „Bruins” svinēja uzvaru ar 2:0. Par spēles pirmo zvaigzni tika atzīts Antons Hubodins, kurš atvairīja visus 26 pretinieku metienus. Šī bija kazahu vārtsarga otrā sausā spēle viņa 17 spēļu ilgajā NHL karjerā.

Savukārt „Blue Jackets” uzvaru papildlaikā pār Anaheimas „Ducks” nodrošinājis Marks Letestu, kurš pēc ilgstošas izspēles „Ducks” zonā panāca 2:1. Šī uzvara ļāvusi Kolumbusas komandai atgriezties play-off zonā, ieņemot astoto vietu Rietumu konferencē.

Pie uzvaras tikusi arī „Flyers”, kura tikai pagarinājumā ar 5:4 pārspēja „Capitals”, uzvaras vārtus gūstot Ruslanam Fedotenko. Vēl 10 sekundes pirms pamatlaika beigām „Capitals” bija vadībā ar 4:3, taču somu aizsargs Kimmo Timonens ar spēcīgu metienu rezultātu paspēja izlīdzināt.