17.05.2013. 09:29
Uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences pusfināla sērijas pirmajā spēlē ceturtdien izcīnīja latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas «Bruins» komanda, kas savu līdzjutēju priekšā ar 3:2 pagarinājumā uzveica Ņujorkas «Rangers» hokejistus.

24 gadus vecais Daugaviņš arī šoreiz netika iekļauts «Bruins» komandas pieteikumā.

Rezultātu otrās trešdaļas 13.minūtē atklāja «Bruins» kapteinis Zdeno Hara, bet divas sekundes pirms perioda beigām «Rangers» aizsargs Raiens Makdona panāca neizšķirtu, 2:2.

Noslēdzošajā trešdaļā zibenīgos vārtus guva ņujororkiešu uzbrucējs Dereks Stepans, uz ko «Bruins» atbildēja ar Torija Kruga precīzu metienu.

Par galveno mača varoni kļuva Bostonas «Bruins» uzbrucējs Breds Marčands, kurš precīzs bija pagarinājuma 16.minūtē.

Sērijā līdz četrām uzvarām Bostonas «Bruins» izvirzījās vadībā ar 1-0.

«Rangers» un «Bruins» komandas nākamais mačs norisināsies svētdien Bostonā.