12.07.2015. 11:47
Beļģu medijs "Voetbalnieuws" ziņo, ka Beļģijas čempionāta klubs ‘’Club Brugge’’ atkal vēlas izīrēt Latvijas izlases uzbrucēju Valēriju Šabalu, lai spēlētājam būtu regulāra spēļu prakse. Savukārt poļu medijos atrodama informācija, ka par latvieti interese ir trīs Ekstraklases klubos.

Beļģijas čempionāta viena no spēcīgākajām komandām pirms gaidāmas sezonas atkal vēlas atbrīvoties no Latvijas izlases uzbrucēja Valērija Šabalas. Ar 1994. gadā dzimušo spēlētāju beļģi līgumu noslēdza gadu iepriekš uz četriem gadiem, kas paredzēja uzbrucēja atrašanos Brigē līdz 2014. gadam. Līdz šim savu lietderību Šabalam pierādīt nav izdevies.

Šabala iepriekšējo sezonu pavadīja Kiprā, kur tā arī nespēja iejusties, un Čehijā, taču šobrīd joprojām ir Beļģijas komandas "Club-Brugge" īpašumā. Čehiem bija iespēja izpirkt Valērija līgumu, taču tas nav noticis un vismaz pagaidām šķiet, ka arī uz īres tiesībām ‘’Jablonec’’ sastāvā latvietis neatgriezīsies. Starpsezonā Šabala centās sevi pierādīt "Waasland-Beveren", taču pēc apmēram nedēļu ilgušām pārbaudēm kluba vadība nolēmusi nepiedāvāt līgumu.

Poļu medija ‘’polski-sport.pl’’ pieejamā informācija liecina, ka par latviešu uzbrucēju nopietna interese ir trīs Polijas Ekstraklases klubos. Starp iespējamajām Šabalas nākamajām darbavietām tiek minētas trīs - Krakovas ''Wisla'', Zabžes ''Gornik'' un Lečnas ''Gornik''.

Izmantotie resursi:VoetbalNieuws.be - De grootste voetbalnieuws...Nadzieja łotewskiej piłki trafi do Ekstraklasy?...get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties