06.01.2016. 17:12
Lielbritānijas tenisiste Naomi Broudija pēc uzvaras pār Aļonu Ostapenko Oklendas "International" turnīra otrajā kārtā izteikusies, ka Latvijas tenisiste bija pelnījusi diskvalifikāciju, jo ir pārliecināta, ka viņa apzināti metusi raketi, kura trāpīja bumbiņu padevējam.

Otrā seta taibreikā Naomi Broudija piektā punkta izspēle ar "forehand" sitienu stūrī ieguva minibreiku (3:2). Bez cerībām tikt klāt bumbiņai, Aļona Ostapenko dusmās aizsvieda raketi (tā izskatījās), kas... trāpīja bumbiņu padevējam. Broudija uzskatīja, ka Aļona to izdarījusi apzināti un pieprasīja Latvijas tenisistes diskvalifikāciju, taču viņas prasība tika noraidīta. Bet Ostapenko, kura dabūja brīdinājumu, tiesnesim apgalvoja, ka rakete viņai izslīdēja no rokām...

"Manuprāt, bija diezgan skaidri redzams, ka viņa meta raketi un tā trāpīja bumbiņu padevējam, par ko uzreiz bija jāpiešķir diskvalifikācija. Atkārtojumā var labi redzēt, ka rakete viņai neizslīdēja no rokām," uzskata Broudija.

Abas tenisistes uzsāka diskusiju arī pēc mača beigām. Lielbritānijas tenisiste skaidro, ka viņa nav bijusi apmierināta ar Ostapenko izteikumiem, tādēļ nav palikusi atbildi parādā. "Aļona izteicās, ka mana uzvedība esot bijusi briesmīga, kas, manuprāt, bija gluži nevietā, ņemot vērā notikumus, kas bija atgadījušies mača laikā. Nedomāju, ka es kortā izturējos necienīgi pret viņu vai kādu citu."

Vēlāk savā "Twitter" kontā Broudija, komentējot pēcspēles konfliktu ar Ostapenko, ierakstīja, ka "ir grūti zināt, kurā brīdī pastāvēt par sevi un kurā brīdī vienkārši paklusēt. Esmu cilvēks. mēs dzīvojam un mācamies." Jāpiebilst, ka savā "Twitter" kontā atbalstu tautietei izteicis arī Endijs Marejs.

Atgādinām, ka Ostapenko otrajā setā bija vadībā ar 5:2, bet trešajā pat ar 5:1, taču nespēja izmantot divas mačbumbas, piedzīvojot zaudējumu ar 6-4, 6-7(4) un 5-7.

Izmantotie resursi:tvnz.co.nzCAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties